Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manželia našli pri rekonštrukcii domu starý zaprášený box. Keď ho otvorili, nemohli uveriť vlastným očiam.

B1f92346a9a27b4b3b5e49ce451d3953 800x450.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Starý dom skrýval obrovské tajomstvo. Pozrite sa, aké!

Americká rodina už niekoľko rokov žila v dome, ktorý bol postavený v roku 1940. Postupne všetky izby zrekonštruovali. Teraz bol na rade suterén. Začalo sa to bežne, no skončilo ako rozprávka. V suteréne musel byť najprv úplne odstránený strop. Bola tam veľmi silná vrstvu prachu, ktorá sa tam za čelý ten čas nahromadila.

http://imgur.com/gallery/7ZZYD
imgur.com

A tu nečakane natrafili na starý, zaprášený tmavozelený box. Bol zatvorený pomocou zatuchnutých šnúrok. Manželia boli zvedaví, čo sa v ňom skrýva. Šperky, cenné papiere alebo len staré hračky? Boli veľmi napätí a ľahkým ťahom šnúrky box otvorili.

Box obsahoval niečo zabalené do voskového papiera, čo privádzalo ich fantáziu priamo do varu. Narazili na zažltnuté noviny (ako vyplynulo, boli z roku 1951). Aj tie však niečo skrývali. Pri rozbaľovaní sa ich tajné podozrenie potvrdilo. Tu si niekto hromadil svoju hotovosť. Kôpka 20-dolárových bankoviek pripravených pre nových vlastníkov.

http://imgur.com/gallery/7ZZYD
imgur.com

Ale to nebolo všetko. Ďalšia kopa ukrývala tentoraz z 50-dolárové bankovky. To najlepšie prišlo nakoniec, keď odhalili poslednú kôpku a v nej 100-dolárové bankovky. Celkovo možno povedať, že si rodina prilepšila o 23 000 dolárov.

http://imgur.com/gallery/7ZZYD
imgur.com

Manželia sa pre istotu obrátili na právnika. Ten im potvrdil, že prvá majiteľka domu, jedna stará dáma, už zomrela pred niekoľkými desiatkami rokov, takže sa môžu tešiť na veľmi nečakanú výhru. Rozhodli sa, že peniaze investujú do ďalšej rekonštrukcie rodinného domu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: