Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž skrýval dlho pred manželkou tajomstvo. Tá, keď sa o ňom dozvedela, neubránila sa slzám!

Bez nazvu 12.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dlhoročné manželstvá sú už v dnešnej dobe skôr výnimky ako samozrejmosť. Toto tajil muž pred svojou manželkou!

Derrick a jeho žena sa chystali do práce, ako každý iný deň. S výnimkou, že Derrick urobil niečo inak. Pred manželkou skrýval veľké tajomstvo a nastal čas ho prezradiť. Zobral kameru a celú situáciu natočil. Povedal manželke, aby nešla do práce a za to jej dal 20 €. Derrick hovorí, že to bude potrebovať v prípade, ak sa to naozaj udeje. Pre jeho ženu to bolo ako vtip, až si uvedomila, že to bude asi niečo vážne.

„Šťastné piate výročie“, hovorí. Potom jej oznámil, že idú spolu do Európy. Stále mu nemohla uveriť. Jediné, čo povedala, bolo: „To myslíš vážne? Sľubuješ?“ Oddaný manžel ju uisťoval, že o všetko je už postarané. „Prečo myslíš, že som pracoval toľko nadčasov,“ hovorí. Začne plakať od radosti a údivu. S vedomím, že jej manžel mal v pláne toto všetko a pracoval nadčasy len pre ňu, že už kontaktoval aj svoju prácu a všetko, čo musela urobiť, bolo zbaliť tašku a ísť – neuveriteľné!

Muž skrýval dlhší čas pred manželkou tajomstvo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 16. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: