Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máš okolo seba negatívnych a uhundraných ľudí? Lenka vie, ako na nich!

Horizon33_2017 2 3_21 51 25 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Každý z nás to určite dobre pozná. Tie dni, keď sa nám nedarí vôbec nič. Ráno nám nezvoní budík, potom sa oblejeme horúcou kávou, meškáme do školy či do práce a zlý deň sa môže začať. Ako takéto dni zvláda Lenka? 

Lenka zastáva názor, že pokiaľ je človek zdravý, má rodinu, pár dobrých priateľov a strechu nad hlavou, a maličkosti by nás nemali vyviesť z miery.

www.instagram.com

Lenka si myslí, že ľudia, ktorí kazia druhým náladu a sú nonstop uhundraní majú určitý typ „choroby.“

„Veľmi veľa ľudí na svete je negatívnych a mnohí z nich sa vo svojich zlých pocitoch radi „utápajú.“ Taktiež sa ľudia veľmi radi sťažujú na somariny a nedokážem to počúvať.“ 

Rovnako ako zlá nálada aj dobrá sa veľmi rýchlo šíri, hoc je pravda, že tou zlou človeka „nakazíte“ oveľa rýchlejšie ako s dobrou. Lenka sa voči tomuto už našťastie obrnila a verí tomu, že ju nikto nevyvedie z rovnováhy.

Ak má Lenka zlú náladu, snaží sa rýchlo si to uvedomiť. Hlavnou príčinou jej nevrlosti občas býva fakt, že je hladná ? To sa našťastie dá veľmi rýchlo vyriešiť.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 3. februára 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: