Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máte na chrbte tieto jamky? Vieme, čo znamenajú.

Venusine jamky.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak patríte k ľuďom, ktorí majú na chrbte v oblasti krížov tieto dve jamky, ste výnimočný. Pýtate sa, v čom? Tu je odpoveď.

Jamky v oblasti krížovej chrbtice sa u žien nazývajú aj Venušine jamky a u mužov Apolónove jamky. No a tieto jamky sa nachádzajú v miestach, kde sa dve kosti pripájajú k panve, a sú ukazovateľom dosť dôležitej veci.

Lady in red
www.thinkstockphotos.com.auFoto: www.thinkstockphotos.com.au

Nielen, že sú tieto jamky v prípade žien pre mnohých mužov veľmi atraktívne, sú tiež znakom zdravého tela a správnej cirkulácie krvi v panvovej oblasti. To je dôležité predovšetkým pre naše pohlavné orgány. No a tiež sa tvrdí, že ženy s týmito jamkami na chrbte, ľahšie dosiahnu orgazmus.

To, či tieto jamky na chrbte máte, alebo nie, je ovplyvnené predovšetkým geneticky. Nachádzajú sa v miestach, ktoré nie sú pokryté svalmi, takže si ich nemôžeme vypracovať cvičením. Je však možné, že sa ukrývajú pod podkožným tukom a v tomto prípade ich cvičením môžeme odhaliť (:yes:)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. mája 2016Zdroj www.viralthread.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: