Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zábery tejto fotografky majú pripomínať, že každé telo je krásne

Foto 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Väčšina ľudí, predovšetkým žien, zastáva názor, že bez ohľadu na to, ako vyzeráme, každé telo je krásne. 

Myslí si to aj profesionálna fotografka, ktorá vystupuje na Instagrame ako Julia SH. Nedávno vydala fotosériu nahej modelky, s ktorou sa stretla na predchádzajúcom fotení. Vtedy ju veľmi fascinovala a zaujala.

Julia povedala, že fotografovala nemenovanú modelku v pozíciách určených na to, aby diváka dosť zmiatli. Majú ho odradiť od toho, aby ich posudzoval tak, ako väčšina ľudí zvyčajne posudzuje nahé fotografie.

Julia hovorí, že vždy rada fotí ženy, ktoré si možno neuvedomujú, aké sú krásne a dúfajú, že ľudia ich budú vnímať na fotografiách ako modelky „bez akýchkoľvek spoločenských úsudkov o sexuálnej atraktívnosti tým, že sú vykreslené ako sochy a umelecké diela.“

Fotografka si všimla, že mnohí ľudia v Amerike zrejme vidia každé nahé telo sexuálnym spôsobom. Namiesto toho by sa mali pozerať iba na telo a dúfať, že raz budú mať „pragmatický pohľad na nahotu“.

Podľa mnohých sú tieto fotografie ohromujúce a oslavujúce krásu každého tela. Čo si myslíte o tom vy? Je toto naozaj ešte krásne?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. septembra 2018Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.