Matka Paula Walkera chce byť poručníčkou jeho dcéry

Zdieľať
Paul Walker
SITA/AP

Bývalá partnerka zosnulého herca a matka 15-ročnej Meadow má totiž problémy s alkoholom.

Matka zosnulého amerického herca Paula Walkera sa uchádza o poručníctvo jeho dcéry Meadow. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého Cheryl Walker v žiadosti uviedla, že matka 15-ročného dievčaťa Rebecca Soteros má problémy s alkoholom a nedokáže sa postarať o dcéru. Okrem toho tiež tvrdí, že obe už u nej istý čas bývajú. Vhodnou poručníčkou by bola vraj aj preto, že vychovala štyri deti a je milujúcou osobou. Meadow, ktorá je jediným hercovým potomkom, je dedičkou celého jeho majetku. O to, aby sa zákonnou zástupkyňou dcéry stala Cheryl Walker, pritom žiadal v závete aj sám herec.

Obit Paul Walker
Sheriff's deputies work near the wreckage of a Porsche that crashed into a light pole on Hercules Street near Kelly Johnson Parkway in Valencia, Calif., on Saturday, Nov. 30, 2013. A publicist for actor Paul Walker says the star of the "Fast & Furious" movie series died in the crash north of Los Angeles. He was 40. Ame Van Iden says Walker died Saturday afternoon. No further details were released. (AP Photo/The Santa Clarita Valley Signal, Dan Watson)

Paul Walker zomrel vo veku 40 rokov 30. novembra 2013 pri autonehode v kalifornskej Santa Clarite. Rodák z kalifornského mesta Glendale sa do povedomia divákov po prvý raz výraznejšie zapísal snímkou Varsity Blues z roku 1999. Už o dva roky neskôr si zahral v prvej časti akčnej série Rýchlo a zbesilo. Úlohu Briana O’Connera si následne zopakoval aj v ďalších štyroch filmoch (2003, 2009, 2011, 2013). Diváci ho môžu poznať aj zo snímok ako Prúd času (2003), Do hlbiny (2005), 8 statočných (2006), Zbesilý útek (2006), Zabite Bobbyho! (2007), Rozsudok smrti (2008), Gangstri (2010), Pawn Shop Chronicles (2013) a Hours (2013). Na uvedenie do kín ešte čaká akčná krimi Brick Mansions, v ktorej si zahral.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom