Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matúš vysiela odkaz do budúcnosti. Dozvieš sa viac o jeho osobnosti.

Matus1 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuber sa rozhodol natočiť video sám pre seba, aby videl, ako ďaleko sa posunul alebo neposunul. Určil si nejaké ciele a týmto spôsobom si chce odkontrolovať, či ich splnil alebo sa rozhodol ich zmeniť.

Matúš si pred natáčaním pomohol názormi svojich najbližších. Išlo o to, aby vystihli niektoré jeho charakterové vlastnosti. Jednou z najfrekventovanejších odpovedí bolo, že je veľmi nepozorný. Svoju črtu si priznal a dokonca ju má potvrdenú od svojej psychologičky. Trpí totiž poruchou pozornosti, ale má to aj svoju výhodu. V škole nemusel písať diktáty.

https://www.youtube.com/watch?v=YSls9dtBijI
www.youtube.com

Videotvorca sa dozvedel aj to, že sú jeho žarty voči ostatným až príliš úprimné. Na druhej strane jeho blízki potvrdili, že je veľmi dobrosrdečný. Na kladnú charakterovú vlastnosť reagoval takto: ,,Keď robíte ľuďom radosť, tak je to ten jediný hrejivý pocit, ktorý vás vie spraviť šťastným.“

https://www.youtube.com/watch?v=YSls9dtBijI
www.youtube.com

Sám sebe odkázal: ,,Momentálne si totálny lenivec! Hrozne dlho spíš. Uvedom sa. Dúfam, že si v budúcnosti silný a pracovitý muž!“ Názor jeho priateľov na to, že je príliš náročný, Matúš viac menej odignoroval: ,,Vyberám si to najlepšie a mám rád len to najlepšie.“ Medzi jeho predsavzatia patrili častejšie návštevy posilňovne a nezanedbávanie tvorby videí.

MILÝ MATÚŠ – Odkaz do budúcnosti

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 22. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: