Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matúš si hľadá svoju nastávajúcu. Ako by mala vyzerať, sa dozvieš v tomto videu.

Matus1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtuber ešte prednedávnom býval so svojim kamarátom Expl0itedom, ktorý sa ale odsťahoval za svojou priateľkou Momou. Možno práve to ho donútilo sa zamyslieť nad tým, že by si mal nájsť frajerku. Podľa toho, čo vo videu narozprával, to nebude vôbec jednoduché.

Matúš zjavne nevie, čo hľadá. Zábavné je jeho priznanie, že sa v ňom bijú dve osobnosti a každá chce niečo iné. To vo videu krásne zinscenoval a hádal sa sám so sebou.

Matus.jpg
Foto: www.imgur.com

Jedna z jeho osobností hľadá povrchnú známosť, ktorá na neho zapôsobí hneď na prvý dojem. Ako inak, len svojím výzorom. Tá druhá stránka jeho „Ja“ sa ale zaujíma skôr o to, ako si so svojou nastávajúcou bude môcť podebatovať o hocičom a bude mať hrejivý pocit pri srdiečku, že konečne našiel tú pravú.

Matus2.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeho odlišné názory sa zhodli len na jednom. Mala by byť pekná. Avšak nič konkrétnejšie o tom, aké typy žien sa mu páčia, neprezradil. Svoju „rozpoltenú“ osobnosť si dokonca priznal a svojim fanúšikom dal najavo, že je z toho naozaj smutný.

KTORÁ BUDE MOJE DIEVČA ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 9. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: