Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Býva Expl0ited v Gogovom byte? Dozvieš sa v novom ASK-u!

Expl01.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtuber Peter v novom videu vysvetlil, ako je to s jeho novým bývaním a odpovedal aj na ďalšie otázky od svojich fanúšikov. Tí ho nešetrili a pýtali sa aj na jeho možné otcovstvo s Momou. Video sa zároveň stalo dôvodom sporu medzi dvoma najodoberanejšími youtubermi.

Najočakávanejšiu odpoveď na to, komu patrí byt, dostali fanúšikovia hneď v úvode. Expl0 sa so svojou priateľkou skutočne presťahoval do bývalého Gogovho sídla. Zmenili ho tam však na nepoznanie. Peter si neodpustil poznámku, že musel po najodoberanejšom youtuberovi drhnúť sedačku, na čo Gogo neskôr ostro reagoval vo svojom statuse. Dodatočne ho však vymazal a odpovedal jemnejšie.

Expl03.jpg
Foto: www.imgur.com

Ďalej sa Expl0 venoval obrovskému množstvu otázok o tom, čo by s Momou urobili, keby sa im narodilo dieťa a aké meno by mu dali: „Ľudia zbláznili ste sa? Ja mám 19 a ona 18 rokov. Zatiaľ nad naším potomstvom a zveľaďovaním nášho rodu nerozmýšľame“. Priznal aj to, že keby mal super schopnosť, skúsil by vykradnúť banku.

Expl02.jpg
Foto: www.imgur.com

Fanúšikovia sa youtubera pýtali aj na jeho názor na anorexiu, ktorou si Moma prešla. Jeho odpoveď znela: „Je to svinstvo a som rád že moja priateľka natočila o tom také video. Dúfajme že pomôže dievčatám, ktoré niečím takým trpia“. Expl0 prezradil aj to, že spoločné bývanie s priateľkou bolo prvé dva týždne ako na horskej dráhe.

Explo4.jpg
Foto: www.imgur.com

BÝVAM V GOGOVOM BYTE ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 6. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: