McDonald´s má problém! Zamestanci odmietli obslúžiť cukrovkára a nezavolali mu sanitku!

Zdieľať
Economy Weather
In this Tuesday, Jan. 21, 2014, file photo, the McDonald's Golden Arches logo at a McDonald's restaurant is covered with snow in Robinson Township, Pa. McDonald’s Corp.’s sales at established U.S. stores fell 3.3 percent in January, hurt by bad weather. (AP Photo/Gene J. Puskar)

38-ročný učiteľ Matt Brown, ktorý trpí cukrovkou, bol na ceste domov, keď mu náhle klesol v tele cukor a potreboval ho čo najskôr doplniť.

Matt sa vracal v noci od svojej matky, u ktorej trávil Štedrý deň, a vo vianočnom zhone si zabudol so sebou zobrať lieky. Ako uvádza stránka Mirror Online, učiteľ takmer prišiel o život pre neochotu pracovníkov McDonald´s.

Cestou autom mu totiž prišlo zle, a tak si potreboval urýchlene niečo zajesť, pretože dostal hypoglykemický záchvat. Zastavil teda pri McDonalde a z posledných síl sa pešo vybral k okienku, v ktorom sa normálne vydáva jedlo pre vodičov.

Tam ho však odmietli obslúžiť a tiež mu odmietli zavolať sanitku. Cestou od okienka dovnútra skolaboval a vonku ležal takmer hodinu.

Hovorca McDonaldu povedal, že z bezpečnostných dôvodov nemôžu jedlo pri okienku pre autá vydávať chodcom. „Potreboval som len pomoc a ochotu,“ uviedol Matt Brown.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom