Miley Cyrus povedala, že jej pobyt v nemocnici bol taký desivý, že si ho musela spríjemňovať nakupovaním na internete! Čo také strašné tam zažila?

Zdieľať
Miley Cyrus
Miley Cyrus performs during the KIIS-FM Jingle Ball concert at Staples Center, on Friday, Dec. 6, 2013, in Los Angeles. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Pobyt americkej speváčky Miley Cyrus v nemocnici bol vraj poriadne desivý. Dvadsaťjedenročná interpretka to uviedla v pondelok v rannej rozhlasovej šou Ryana Seacresta.

Miley museli hospitalizovať 15. apríla po silnej alergickej reakcii na antibiotiká, pričom musela zároveň zrušiť niekoľko koncertov aktuálneho turné Bangerz. Z nemocnice v Kansase ju už prepustili a momentálne sa pripravuje na európsku časť turné. Americké koncerty, ktoré pre zlý zdravotný stav musela zrušiť, plánuje odohrať v auguste, keď sa vráti z Európy do USA.

„Veľmi som sa bála. Ak máte na niečo alergiu, je to pre vás doslova jed, takže som si celý týždeň do tela púšťala niečo, o čom som nevedela, že som na to veľmi, naozaj hrozne alergická,“ uviedla.

Pretože si vraj nechcela nechať ujsť plánované koncerty, pokúsila sa viackrát opustiť nemocnicu, čo však viedlo iba k zhoršeniu jej zdravotného stavu. Ako sa vyjadrila, nie je typ človeka, ktorý bude ležať a čakať, až kým sa nebude cítiť o 100 percent lepšie.

rs_600x600-140419070456-600.Miley-Cyrus-Poorly-Sick-Hospital-Duck.jl.041914

„Každé dve – tri hodiny sa zdalo, že už budem OK, a potom, zrazu, sa mi to vrátilo. Bolo to šialené. Prosila som lekárov ‚Pustite ma, iba aby som mohla odohrať šou,‘ no za žiadnych okolností mi to nechceli dovoliť. Len som tam tak ležala pripojená ku všetkým tým prístrojom, každé dve hodiny prišla nejaká žena, ktorá ma pichla ihlou. Bolo to naozaj zlé,“ povedala a priznala, že aby prekonala negatíva pobytu v nemocnici, začala bezhlavo nakupovať na internete.

Lekári tvrdia, že alergická reakcia, ktorá sa u speváčky objavila, môže trvať až 27 dní, Cyrus sa ale podľa vlastných slov už cíti omnoho lepšie. V budúcnosti však už chce byť opatrnejšia. Rozmýšľa preto nad nejakým módnym doplnkom, na ktorý by si mohla umiestniť upozornenie na liek spôsobujúci jej alergiu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom