Drzá Miley Cyrus! Pozri sa, ako sa vysmiala írskej speváčke, ktorá jej odkázala, aby zo seba nerobila prostitútku!

Zdieľať
Miley Cyrus
FILE - This Aug. 25, 2013 file photo shows singer Miley Cyrus at the MTV Video Music Awards in the Brooklyn borough of New York. Cyrus, Katy Perry, Robin Thicke, and Kings of Leon are among those who will be performing at MTV's Europe Music Awards. Cyrus delighted a group of fans as she left her hotel for the Sunday, Nov. 10, 2013 by sticking her tongue out at them, the same expression she flashed repeatedly during her memorable appearance at MTV's Video Music Awards in New York in August. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Sinead O´Connor síce bola vraj pre Miley vzorom pri nakrúcaní videa k singlu Wrecking Ball, ale to neznamená, že s ňou bude Miley hneď kamoška. Sinead totiž naštvala Miley tým, že ju varovala, aby nepredávala svoje telo kvôli zisku a pozornosti médií. „Máš dosť talentu na to, aby si nemusela zo seba robiť prostitútku. Tiež by si im nemala dovoliť, aby z teba robili blázna. A nemysli si, že komukoľvek z nich na tebe čo i len trochu záleží,“ dodala

Namiesto toho, aby si 20-ročná speváčka zobrala jej radu k srdcu, poriadne írsku speváčku vysmiala! Na jej rady odpovedala prostredníctvom siete Twitter tým, že upozornila na jej psychické problémy.

Sinead sa totiž v januári 2012 psychicky zrútila a Miley poukázala na to, že írska speváčka hľadala cez Twitter psychiatra a ešte k tomu ju prirovnala k herečke Amande Bynes. Tá sa momentálne lieči na psychiatrii. Okrem toho mladá americká hviezda zverejnila fotku O’Connor z roku 1992, na ktorej trhá fotografiu pápeža.

Kritika sa Miley Cyrus očividne nepáči. O´Connor zareagovala aj na tento jej „tweet“ so slovami, že by sa Miley mala ospravedlniť každému, komu ublížila. Na to jej Miley odpísala, že teraz nemá čas napísať jej otvorený list, ale niekedy sa môžu stretnúť a vydiskutovať si to…

Miley by potrebovala trochu prevychovať, čo povieš?

http://youtu.be/o8RgyLtLTbY

Všetky články o Miley Cyrus na NAJKY.SK nájdeš TU

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom