Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miley, tak toto si už prehnala! Pozri sa, čo si so sebou priniesla do štúdia!

mileyupr
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Biely prášok v malej fľaši a zrolovaná bankovka! Miley, tak to je už trochu cez „čiaru“! Fotka z nahrávacieho štúdia ukazuje, čomu všetkému sa Miley Cyrus okrem robenia hudby a hlúpostí venuje.

Priateľka Patricka Schwarzeneggera už nevie, čo od dobroty! V posledných rokoch síce netajila svoj záujem o drogy, no tentokrát to už naozaj prehnala! Miley už dávnejšie priznala, že si sem-tam dá niečo na povzbudenie nálady. Napokon, dokazuje to aj jej aktivita na Instagrame.

milčla

Okrem bieleho prášku a bankovky sú na fotke XL papieriky a sušené rastliny, o ktorých sa môžeme domnievať že je to marihuana. Ale ako povedala sama Miley v jednom interview v roku 2013: „To sú drogy šťastia, spoločenské drogy. Tie chcú, aby ste boli ich priateľmi.“ Ani sa nečudujeme Arnoldovi Schwarzeneggerovi, že nesúhlasí, aby bola priateľkou jeho syna. Asi len málokto by súhlasil. Blízky priateľ páru, Cody Simpson, však tvrdí, že Patrik je ešte divokejší ako speváčka za zatvorenými dverami. A jeho párty sú vraj oveľa drsnejšie…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 9. januára 2015Zdroj dailymail.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: