Milovníci hororov sa majú na čo tešiť! Pozri si výber pripravovaných hororov, ktoré na jeseň prídu do kín!

Zdieľať
Horizon33_2014-8-25_12-39-14

Ak sa rád bojíš a horor je tvoj obľúbený žáner, máš sa na čo tešiť! Jesenné večery sú ako stvorené na tieto pripravované filmy.

Leto sa nám končí a blíži sa jeseň. Dni sa začnú skracovať a noci predlžovať, vonku bude hmla a tma a dážď – no ideálna atmosféra na vyhutnanie si chvíľok strachu v kine pri dobrom horore. Navnadili sme ťa? Tak si pozri trailery k pripravovaným hororom, ktoré sa do našich kín dostanú už v októbri.

The Badadook – mladá matka prišla o svojho manžela, ktorý zomrel násilnou smrťou, a nedokáže sa s tým vyrovnať. Číta svojmu synčekovi rozprávky z podivnej detskej knižky a bojuje jeho strachom z príšer, ktoré vraj žijú v ich dome. Vraj?

Annabelle – ak si videl úspešný horor V zajatí démonov (The Conjuring), určite si spomínaš na tú strašidelnú bábiku Annabelle. Ak chceš vedieť, čo sa stalo pred udalosťami vo filme V zajatí démonov, určite by si si nemal nechať ujsť spin-off s hrôzostrašnou bábikou, ktorá ti nedá spať…

Diablova ruka (The Devil´s Hand) – horor, v ktorom budú hlavní hrdinovia stáť proti samotnému diablovi, ktorý unáša 18-ročné dievčatá a robí s nimi hrozné veci. Aká je však pravda?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom