Mladí hokejisti, ktorí prežili tragickú haváriu autobusu, zverejnili na internete srdcervúcu fotografiu z nemocnice

Zdieľať
Sei_6285621.jpg

Mladí hokejisti z tímu Humboldt Broncos vo veku od 16 do 21 rokov mierili uplynulý víkend na zápas do mesta Nipawin v Kanade. Ich cesta sa však skončila neuveriteľne tragicky. 

Po ceste na zápas sa autobus s mladými športovcami zrazil s nákladným autom. Táto nepochopiteľná tragédia si vyžiadala život 15 ľudí a ďalších 14 sa zranilo. Medzi obeťami sú aj tréner Darcy Haugan, kapitán tímu Logan Schatz či rozhlasový hlásateľ Tyler Bieber.

Daje_hvumaayz1c.jpg

„Celá krajina je v šoku a smúti. Toto je najhoršia nočná mora každého rodiča,“ vyhlásil kanadský premiér Justin Trudeau. Úprimnú sústrasť vyjadril premiérovi aj americký prezident Donald Trump. Celý hokejový klub je v slzách. Je to pre všetkých veľká rana.

Hokejisti.jpg

Všetci rodičia boli vystrašení, keď sa dozvedeli túto zdrvujúcu správu. Napríklad, Michelle Straschnitzki uviedla, že jej 18-ročný syn Ryan bol prevezený do nemocnice v Saskatoone. Povedala: „Hovorili sme s ním, ale povedal, že si necíti dolné končatiny. Neviem, čo sa deje. Som vystrašená. Som tak smutná kvôli ostatným jeho spoluhráčom.“

Sei_6285621 1.jpg
Picture: Twitter/ rjpatter

Traja mladíci, ktorí túto haváriu prežili, sa zotavujú spolu v nemocnici. Zverejnili na sociálnej sieti srdcervúcu fotografiu, na ktorej sa držia za ruky. Všetci ich podporujú a prajú im veľa síl.

Takto hrozivo vyzerala havária autobusu plného mladých hokejistov a nákladného auta:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom