Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po výbuchu v Manchestri je Ariana Grande zdrvená. Takto reagovali svetové celebrity

Horizon33_2017 5 23_11 23 23.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Americká speváčka a herečka Ariana Grande vyjadrila ľútosť nad výbuchom po jej koncerte v Manchesteri, ktorý sa stal v pondelok o 22:35 miestneho času (23:35 SELČ) a vyžiadal si najmenej 22 mŕtvych. Dvadsaťtriročná interpretka, ktorá vyviazla bez zranení, tak urobila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde napísala, že sa pre tento tragický incident cíti „zničená“. „Je mi to ľúto z hĺbky srdca, nemám slov,“ dodala.

Sústrasť rodinám obetí a ich najbližším vyjadril prostredníctvom Twitteru aj speváčkin manažér Scooter Braun. „Dnes máme zlomené srdcia. Slová nedokážu vyjadriť náš zármutok pre obete a rodiny zranených tohto nezmyselného útoku. Trúchlime za životmi detí a milovaných, o ktoré ich tento zbabelý čin pripravil. Sme vďační za nesebecké konanie ľudí, ktorí v Manchesteri prišli aj napriek nebezpečenstvu medzi prvými pomôcť zachraňovať životy. Prosíme všetkých, aby ste mysleli na obete, ich rodiny a všetkých postihnutých a modlili sa za nich,“ napísal v mene speváčkinho tímu.

APTOPIX Britain Concert Blast
SITA/AP

Výbuch nastal pred miestnou Manchester Arenou, krátko po tom ako v nej Grande ukončila svoje vystúpenie pre niekoľko tisíc ľudí. Podľa manchesterskej polície je za incidentom jeden útočník, ktorý mal na sebe výbušné zariadenie a pri explózii zahynul. Útok, pri ktorom skonalo najmenej 22 ľudí, vrátane detí, si vyžiadal aj ďalších 59 zranených.

Ariana Grande
SITA/AP

Ariana Grande koncertovala v Manchesteri v rámci svetového turné na podporu svojej zatiaľ poslednej štúdiovky Dangerous Woman (2016). Počas neho má zavítať aj do Londýna, Belgicka, Poľska, Nemecka, Švajčiarska, Francúzska, Portugalska, Španielska, Talianska a Južnej Ameriky. Podľa amerických médií však speváčka toto turné pravdepodobne preruší. V spomínanej Manchester Arene by mala mať tento týždeň tri koncerty aj skupina Take That. Podľa korešpondenta BBC Colina Patersona venujúceho sa zábavnému priemyslu je nepravdepodobné, že prvý z nich, ktorý je naplánovaný na 25. mája, odohrajú. Ako sa tiež vyjadril, neočakáva ani prvé z dvoch plánovaných vystúpení Grande v Londýne. To by sa tiež malo uskutočniť vo štvrtok.

Na tragickú udalosť reagovali aj jej kolegovia z brandže.

Katy Perry: „Mám zlomené srdce kvôli rodinám. Zlomené srdce kvôli Ari. Zlomené srdce kvôli stavu tohto sveta.“

Horizon33_2017 5 23_11 27 57.jpg
twitter.com

Ellen DeGeneres: „Tento príbeh je taký smutný a taký desivý. Posielam svoju lásku do Manchestru.“

Horizon33_2017 5 23_11 27 39.jpg
twitter.com

Bruno Mars: „Nenachádzam slová na opísanie toho, ako sa cítim kvôli tomu, čo sa stalo v Manchestri. Nechce sa mi veriť, že svet, v ktorom žijeme, môže byť taký krutý.“

Horizon33_2017 5 23_11 27 26.jpg
twittehttps://twitter.com/NICKIMINAJr.com

Taylor Swift: „Moje myšlienky, modlitby a slzy idú tým, ktorých sa dotkla tragédia v Manchestri. Posielam vám moju lásku.“

Horizon33_2017 5 23_11 27 12.jpg
httptwitter.com

Nicki Minaj: „Bolí ma srdce kvôli mojej sestre Ariane a každej rodine, ktorú tragická udalosť vo Veľkej Británií ovplyvnila. O život prišli nevinní. Som z toho smutná.“

Horizon33_2017 5 23_11 24 41.jpg
twitter.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. mája 2017Zdroj © SITA 2017, © Najky.sk, iDen Media s.r.o