Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík objednal priateľke na Vianoce jej obľúbené ponožky. No namiesto dvanástich párov mu ich prišlo oveľa viac.

Ponozky.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Ponožky na Vianoce ževraj už vyšli z módy. Ale keď ich miluješ, nie je čo riešiť! 

Mladý párik Jackson Wade Knight a Haven Prevatt sú ešte študenti. Samozrejme, ako každý iní, aj oni začali riešiť otázku vianočných darčekov. Keď sa Jackson opýtal svojej priateľky, čo by si želala ako darček, povedala mu, že tucet jej obľúbených ponožiek.

https://twitter.com/JacksonWadeK/status/808758143060738049/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Jackson si chcel byť istý, že to, čo jej daruje, ju poteší, tak sa na istotu spýtal, čo by si želala. A tak dlho neváhal a išiel objednať tucet párov ponožiek a nejký šperk pre potešenie. No keď mu prišiel domov balík, zostal veľmi zaskočený.

Balík bol veľmi veľký, mladík nechápal, čo to môže byť, pretože nič také veľké si neobjednal. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď ho otvoril. Namiesto 12 párov ponožiek ich tam bolo 144 párov. Rýchlo išiel skontrolovať stav svojho účtu, či mu odišla suma za toľko veľa ponožiek. Uľavilo sa mu, keď zistil, že mu odišli peniaze len za ten tucet párov. Preto mu napadlo, že chybu musela urobiť spoločnosť, od ktorej si ich objednával. Rozhodol sa preto, že ich kontaktuje a tento omyl si vysvetlia a vráti ponožky.

https://twitter.com/JacksonWadeK
twitter.com

No nikto sa mu neozýval, nezdvíhal telefón ani neodpovedal na maily. Aj keď mu mnohí hovorili, že ich môže dobre predať, urobil niečo úplne iné. Zahral sa na Ježiška a zvyšné ponožky daroval rodine a tým, ktorí to potrebujú. Je jasné, že Jackson pochopil ducha Vianoc a Haven môže byť rada za to, že ho má.

https://twitter.com/JacksonWadeK/media
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. decembra 2016Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: