Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý generálny riaditeľ ponúka 10-tisíc dolárov komukoľvek, kto mu pomôže nájsť tú pravú

Befunky cohen.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Niekedy človek nedokáže nájsť tú pravú lásku, aj keď si prejde niekoľkými vzťahmi. Vie o tom svoje aj tento mladý podnikateľ, ktorý to vyriešil po svojom. 

Joe Cohen je mladý generálny riaditeľ spoločnosti založenej v Kalifornii s názvom „SelfHacked“. Hľadá si vhodnú priateľku a ponúka 10-tisíc dolárov každému, kto mu ukáže ten správny smer. Okrem toho ponúka 2-tisíc dolárov každému, kto mu predstaví človeka, ktorý ho dokáže spojiť so správnou ženou.

Joseph cohen selfhacked3.jpg
Foto: www.imgur.com

30-ročný Cohen na svojom blogu vysvetľuje, prečo sa rozhodol pre neobvyklý spôsob, ako nájsť romantickú partnerku, čo očakáva od ženy, ako aj detaily o sebe. Spomína tiež, že vypláca odmenu len vtedy, ak úspešne zostane so ženou najmenej štyri mesiace. To je zrejme pre neho dosť času, aby niekoho spoznal. Tiež si myslí, že za ten čas rozozná aj tie ženy, ktoré ho chcú iba pre peniaze.

Žena pre Cohena musí byť svedomitá, inteligentná a úprimná. Musí byť vždy ochotná sa presťahovať tam, kde to bude potrebné. Mladý podnikateľ je ochotný jej zaplatiť aj letenky, ktoré bude potrebovať pri cestovaní dovtedy, kým sa dobre spoznajú. Jeho ideálna žena by mala byť bez dieťaťa a vo veku od 20 do 30 rokov. Spomína aj to, že najlepšie by bolo, ak by bola zábavná a nie materialistická.

Joseph cohen selfhacked 750x563.jpg
Foto: www.imgur.com

Pokiaľ ide o Cohena, opisuje sa ako „inteligentný, láskavý, bezstarostný, spoľahlivý, pozitívny a čestný. Má tendenciu vždy posúvať svoje hranice a spoločenské konvencie. Jeho záľuby zahŕňajú pešiu turistiku, tenis, cestovanie a stretávanie sa so zaujímavými ľuďmi. Je to vraj veľmi priamy chlap, ktorý má rád svoj život.

Cohen mal ťažkosti so stretnutím so ženami, pretože je v južnej Kalifornii len krátko. Vraví, že sociálne kruhy sú tu obmedzené. Skúšal aj rôzne aplikácie a webové stránky, no bez úspechu. Hovorí, že oslovil ženy v baroch, aj na iných miestach, ale nikdy to neviedlo k vážnemu vzťahu.

Joseph cohen selfhacked2 750x553.jpg
www.facebook.com

Cohen nakoniec cítil, akoby vyčerpal všetky možnosti. Potom mu však napadla jedna myšlienka. Uvedomil si, že návštevnosť na jeho webových stránkach by sa mohla premietnuť do širokého dosahu reklamy a peňažná odmena by to ešte vynásobila. Čo sa týka peňazí, Cohen hovorí: „V porovnaní s hodnotou dlhodobého partnera je 10-tisíc dolárov relatívne málo. Pokiaľ ide o návratnosť investícií, pravdepodobne to bude najlepšia investícia môjho života.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. novembra 2017Zdroj www.odditycentral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: