Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neverný manžel napísal správu vydatej žene. Jej odpoveď ho poriadne zaskočila

Horizon33_2017 7 3_13 26 11.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Skutočná láska naozaj existuje a táto žena to dokázala. Dostala súkromnú správu od chlapíka, s ktorým mala v diskusii na Facebooku výmenu názorov. V správe jej chlapík dával návrhy, no ona sa nenechala zaskočiť…

Napriek tomu, že žena chlapíkovi hneď napísala, že je vydatá a jeho ponuku na stretnutie slušne odmietla, chlapík stále naliehal, a tak pritvrdila.

Jej správa dokazuje, že miluje muža, ktorý si jej lásku naozaj zaslúži. Zároveň však dala mužovi, ktorý ju volal na stretnutie, podnet na zamyslenie.

„Možno by sme niekedy mohli ísť von?“

„Keby som nemala manžela…vyzeráte ako dobrý úlovok a myslím to úplne úprimne.“

„Och, haha, vy ste vydatá.“

“ Áno a som polichotená. Ďakujem.“

„Ok, ja som tiež ženatý. Nemusíme o tom nikomu hovoriť, bude to zábava.“

„Keď mi minulý rok diagnostikovali rakovinu, nemala som to srdce povedať mojim synom, že môžem zomrieť. Môj manžel sa im pozrel do očí a povedal im, že som chorá. Neustále sa o mňa staral počas množstva operácií, ktoré som absolvovala, vyprázdňoval vrecká z mojich vývodov, dával mi injekcie, držal ma za ruku, keď som bolesti a chodil so mnou na chemoterapiu. V tomto období som mala v hlave pesničku, v ktorej sa spievalo, že láska, to je vidieť niekoho umierať. A tu je moja otázka pre vás. Kto bude vidieť umierať vás? Dajte si doma veci do poriadku a prestaňte mi písať.“

Homewrecker texts married woman response 1.jpg
www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: