Moderátom Oscarov bude Neil Patrick Harris! Prečítaj si jeho reakciu!

Zdieľať
Neil Patrick Harris
Neil Patrick Harris arrives at the world premiere of "The Smurfs 2" at the Regency Village Theatre on Sunday, July 28, 2013 in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Ceny Akadémie filmových umení a vied bude uvádzať známy herec Neil Patrick Harris.

Štyridsaťjedenročný herec má už skúsenosti aj moderovaním. Tento zabávač moderoval dvakrát ceny Emmy a štyrikrát bol hostiteľom divadelných cien Tony.

Neil Patrick Harris
FILE - This June 9, 2013 file photo shows actor Neil Patrick Harris performing on stage at the 67th Annual Tony Awards in New York. Harris, along with Idina Menzel, Sting, Alan Cumming and Sutton Foster will perform at the Tony Awards on June 8. Producers announced a music-heavy lineup that includes all the best new musical nominees _ “Aladdin,” “After Midnight,” “Beautiful: The Carole King Musical,” “A Gentleman’s Guide to Love and Murder” _ and some overlooked ones, including “Bullets Over Broadway,” “Rocky” and “If/Then.” (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Moderovať Oscarov však bude prvýkrát. “Ponuka moderovať ceny Akadémie je pre mňa poctou. Vyrastal som pri sledovaní Oscarov a vždy som závidel velikánom, ktorí šou moderovali. To, že som dostal možnosť pokračovať v šľapajach Johnnyho Carsona, Billyho Crystala, Ellen DeGeneres a ďalších, ktorí mali to šťastie uvádzať túto šou, je splneným snom,“ vyjadril sa k tejto príležitosti Harris. 87. ročník odovzdávania  prestížnych cien sa bude konať 22. februára v Los Angeles.

Neil Patrick Harris, David Burtka
Neil Patrick Harris, left, and David Burtka arrive at the 68th annual Tony Awards at Radio City Music Hall on Sunday, June 8, 2014, in New York. (Photo by Charles Sykes/Invision/AP)

Neil Patrick Harris sa preslávil úlohou Barneyho Stinsona v seriáli Ako som spoznal vašu matku. Vďaka účinkovaniu v tomto sitkome sa stal okamžite miláčikom divákov. V roku 2010 ho časopis Time zaradil do stovky najvplyvnejších ľudí. Na svojom konte má päť cien Emmy a aj cenu za najlepšieho herca v muzikáli Od septembra je ženatý s partenrom Davidom Burtkom a spolu vychovávajú dvojičky Gideona a Harper.

Myslíš si, že Neil bude dobrým hostiteľom?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom