Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Moderátor Ján Plesník komentoval zápas opitý! V RTVS končí!

basket
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Komentátor priameho basketbalového prenosu na Dvojke RTVS Ján Plesník stratil smer už v prvom polčase. Dlhoročný odborník a bývalý basketbalista pôsobil ako opojený alkoholom, mal problémy s artikuláciou!

Dlhoročný športový komentátor Ján Plesník po stredajšej fraške počas priameho prenosu z basketbalového stretnutia žien Good Angels Košice – ZVVZ USK Praha skončil svoje pôsobenie v RTVS. „Dnes požiadal o ukončenie pracovného pomeru. RTVS jeho žiadosti vyhovela.“ Generálny riaditeľ Václav Mika sa poďakoval Jánovi Plesníkovi za jeho dlhoročnú prácu pre verejnoprávnu televíziu,“ citoval server hnky.sk stanovisko RTVS.

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vedené slovenskou legendou Natáliou Hejkovou dokráčali k víťazstvu 74:70 v dôležitom stredajšom euroligovom stretnutí na palubovke Good Angels Košice, komentátor priameho prenosu na Dvojke RTVS Ján Plesník stratil smer už v prvom polčase.

Natália Hejková, moja dlhoročná priateľka by som povedal. Prežili sme spolu niekoľko dekád basketbalu by som povedal, spoznali sme sa ešte ako hráči. Neskôr v pozícii trénera z jej pozície a z mojej pozície basketbalového komentátora. Ale Natália Hejková svojou osobnosťou prerástla troška Slovensko, ťažko povedať, či by som mal v tomto prenose, možno na to príde v druhom polčase priestor,“ povedal Plesník, ktorý sa ho po zmene strán už nedočkal. Vystriedala ho kolegyňa Oľga Hamadejová.

https://www.youtube.com/watch?v=aflQqI_1DKA

Plesník si v stredu okrem iného nevšimol koniec štvrtiny! Basketbalistky, ako napríklad hosťujúcu Španielku Laiu Palauovú, hodnotil svojsky. „Hráčka, ktorá pri svojich – nehnevajte sa na mňa – 35 rokoch vyzerá ako dáka 25-ročná basketbalistka a mnohé dievčatá by mohli mať v nej dáky impulz alebo dáku táku inšpiráciu,“ zamyslel sa.

Vzruch nastal aj pri trojke domácej Barbory Bálintovej, ktorá zvýšila na priebežných 19:13 na konci prvej desaťminútovky. „A je to tam, fantázia! Bálintová, konečne sa presadzuje Bálintová tým, v čom je ona dominantná, šokujúca, je pre súpera absolútne knokautová hráčka – 19:13 necelé dve minúty pred koncom štvrtiny. Krásna akcia, super,“ povedal, hoci úvodná časť hry sa už skončila.

Nuž, ktovie ako vzrástla sledovanosť štátnej televízie počas tohto zápasu… :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 6. februára 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: