Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mórová musela donaha. Slovenská herečka ukázala tesne pred 50kou svoje sexy telo…

Film Sviňa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Film Sviňa Foto: CINEMART

Rozhodne sa nemá za čo hanbiť. Obľúbená slovenská herečka Diana Mórová (49) oslávi o pár dní 50 rokov, no pri pohľade na jej dokonalé krivky by ste jej vek hádali len veľmi ťažko. Všetky ženské zbrane navyše predviedla aj v najnovšom filme Sviňa, ktorý ma pred niekoľkými dňami premiéru. Diana v ňom hrá riaditeľku resocializačného zariadenia, ktorá rozhodne nepatrí ku kladným postavám celého filmu.

Počas nakrúcania nebola núdza ani o poriadne odvážne scény, predsalen, herci sa vo filmoch občas musia obnažiť. A výnimkou nebola ani Mórová, ktorá vo filme ukázala svoje dokonalé poprsie. Stalo sa tak počas jednej zo scén, ktoré mala s hercom Jozefom Vajdom. Po premiére priznala, že do filmu išla okmažite, ako sa dozvedela, o čom bude a kto za ním stojí. „Už keď mi pán Biermann povedal, o čom to je, kto to napísal, čo to všetko obsahuje, tak som vedela v priebehu minúty, že určite do toho chcem ísť. A ešte keď mi povedal, koho budem hrať, teda takú postavu, tak sa mi to veľmi zapáčilo, a preto som vstúpila do tohto projektu,“ povedala Mórová pre portál topky.sk.

Film Sviňa bol nakrútený na základe rovnomenného knižného bestselleru spisovateľa Arpáda Soltésza. Odohráva sa vo svete vysokej politiky, mafie bielych golierov, organizovaného zločinu, obchodu s bielym mäsom a veľkých peňazí. Krajinku kdesi pod horami ovládajú vysokopostavení zločinci, ľudia prepojení s politikou, mafiou, ale aj s políciou, súdmi a veľkými kšeftami. Závislá tínedžerka zmizne z resocializačného centra, no nikomu nechýba. O nútenom sexe a drogách chce povedať na polícii, ale pošlú ju preč. Vyhľadá novinára, ktorý sa pustí do rozplietania neuveriteľnej chobotnice zločinu, mafie, vydierania. Talentovaný politik sa stane predsedom a ovládne celú krajinu, pretože kto má moc, má pod palcom aj políciu, aj štátne obchody. Z malého veksláka sa stáva veľký vydierač, ktorý s ľuďmi narába ako so šachovými figúrkami. Lenže môže pravda prežiť, medzi ľuďmi, ktorým ide o prachy a moc? Alebo sa boh peňazí neštíti ani vraždiť?

Scenár a réžiu filmu mali v rukách dve výrazné osobnosti slovenského filmu Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann. Prečo sa rozhodli spoločne vytvoriť takýto emočne intenzívny film? „Umenie možno nemá moc zmeniť svet, ale máme stále slobodu vysmiať sa ľudskej hlúposti,” povedala Mariana Čengel Solčanská. „Sviňa je film, cieľom ktorého nie je súdiť či nebodaj odhaľovať utajované skutočnosti, ale priniesť dobrý divácky zážitok,” hovorí Rudolf Biermann, “Napínavý akčný film, kde uvidíte skvelé herecké výkony, výborné drsné dialógy inšpirované životom.”

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 7. februára 2020