Ide do basy! Leo z jojkárskeho Hotela Paradise dostal 6 rokov natvrdo...

Zdieľať
Leo Beránek skončil v base
Foto: Instagram Leo Beránek

Koniec slobody. Známy búrlivák z reality show Hotel Paradise Leo Beránek ide do basy. Vrchný súd v Prahe mu totiž potvrdil jeho trest a odmietol odvolanie amatérskeho thaiboxera, ktorý bol obvinený z napadnutia a ťažkého ublíženia na zdraví niekoľkých ľudí. On síce vinu popieral, no súd sa s jeho argumentáciou nestotožnil. 

Okrem toho sa mal Beránek vyhrážať zbraňou a opakovane sa previnil výtržníctvom. Ešte minulý rok v októbri Mestský súd v Prahe odsúdil exúčastníka jojkárskej relácie, no on sa chcel väzeniu vyhnúť. To je však teraz už nereálne a potetovaný svalovec strávi roky za mrežami. „Na miesto som sa neprišiel pobiť, neprišiel som vyvolávať konflikt,“ bránil sa Beránek. Te navyše tvrdil, že iba jedného z mužov napadol v nutnej sebaobrane, ostatné útoky popieral úplne. Problémom na celom incidente bolo, že keď prišiel k šarvátke Beránek, napadnutý muž neútočil, ani sa jeho ranám nijako nebránil, no búrlivák naopak do neho búšil ako do boxerského mechu. Potvrdili to aj záznamy z kamier.

Beránekovi hrozilo od 5 do 12 rokov, nakoniec vyfasoval 6, čoho dôvodom bola zrejme aj jeho trestná minulosť. Neúspešný raper už navyše v base jedenkrát bol, išlo o pokus o ublíženie na zdraví a výtržníctvo. Teraz je už 20 mesiacov vo väzbe a dnes na súde povedal, že sa zmenil, snaží sa žiť slušne a byť dobrým otcom jeho dcére. Súd však tomu neuveril a tak si posedí ešte nejaký ten piatok za mrežami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom