Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ide do basy! Leo z jojkárskeho Hotela Paradise dostal 6 rokov natvrdo…

Leo Beránek skončil v base
Foto: Instagram Leo Beránek
reklama:
reklama:

Koniec slobody. Známy búrlivák z reality show Hotel Paradise Leo Beránek ide do basy. Vrchný súd v Prahe mu totiž potvrdil jeho trest a odmietol odvolanie amatérskeho thaiboxera, ktorý bol obvinený z napadnutia a ťažkého ublíženia na zdraví niekoľkých ľudí. On síce vinu popieral, no súd sa s jeho argumentáciou nestotožnil. 

Okrem toho sa mal Beránek vyhrážať zbraňou a opakovane sa previnil výtržníctvom. Ešte minulý rok v októbri Mestský súd v Prahe odsúdil exúčastníka jojkárskej relácie, no on sa chcel väzeniu vyhnúť. To je však teraz už nereálne a potetovaný svalovec strávi roky za mrežami. „Na miesto som sa neprišiel pobiť, neprišiel som vyvolávať konflikt,“ bránil sa Beránek. Te navyše tvrdil, že iba jedného z mužov napadol v nutnej sebaobrane, ostatné útoky popieral úplne. Problémom na celom incidente bolo, že keď prišiel k šarvátke Beránek, napadnutý muž neútočil, ani sa jeho ranám nijako nebránil, no búrlivák naopak do neho búšil ako do boxerského mechu. Potvrdili to aj záznamy z kamier.

Beránekovi hrozilo od 5 do 12 rokov, nakoniec vyfasoval 6, čoho dôvodom bola zrejme aj jeho trestná minulosť. Neúspešný raper už navyše v base jedenkrát bol, išlo o pokus o ublíženie na zdraví a výtržníctvo. Teraz je už 20 mesiacov vo väzbe a dnes na súde povedal, že sa zmenil, snaží sa žiť slušne a byť dobrým otcom jeho dcére. Súd však tomu neuveril a tak si posedí ešte nejaký ten piatok za mrežami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 5. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: