Mŕtve celebrity "ožili": Aha, ako by dnes vyzerali Marilyn Monroe, Amy Winehouse alebo Elvis Presley

Zdieľať
Mŕtve celebrity ožili
Foto: Wikipedia - koláž Najky.sk

Medzi fotografiami, ktoré vytvorila umelá inteligencia, nájdete aj portrét jednej obľúbenej princeznej. 

Mnoho celebrít odišlo naozaj priskoro a v dobe, kedy bola ich umelecká kariéra na vrchole, alebo sa len rozbiehala. Niektoré známe tváre neoslávili ani 30. narodeniny.

Hoci je umelá inteligencia ešte len v plienkach, už teraz nám ukazuje, že dokáže toho naozaj veľa. Umelcom a osobnostiam, ktoré navždy odišli, vdýchla život.

Pozrite sa spolu s nami na Marilyn Monroe či Michaela Jacksona, ako by vyzerali na dôchodku. Amy Winehouse, speváčka s mohutným hlasom, by si udržala šarm aj po 40. narodeninách. Verili by ste, že ak by dnes princezná Diana žila, mala by už 62 rokov?

Michael Jackson

Spevák vydal svoju prvú platňu, keď mal iba 12 rokov. Najpredávanejším albumom bol bezpochyby Thriller z roku 1982. Jeho hudba a tanec boli nezabudnuteľné a výrazne ovplyvnil populárnu hudbu.

Jacksonovou prvou manželkou bola Lisa Marie Presley, dcéra Elvisa Presleyho. Zomrel v júni 2009 vo veku 50 rokov.

Mŕtve celebrity ožili
Michael Jackson ako 65-ročný. Foto: TikTok/royaltyfandom

Marilyn Monroe

Svet ju poznal pod umeleckým menom, jej rodina a blízki aj ako Normu Jeane Mortensenovú. Svojho biologického otca hľadala celý život. Jej matku umiestnili v psychiatrickej liečebni a malá Norma putovala do sirotinca.

Vyskúšala kariéru modelky, avšak viac jej učarovalo filmové plátno. Mala troch manželov. Krásnu blondínku sužovali depresie a stala sa závislou na tabletkách. Marilyn našli mŕtvu v auguste 1962.

Mŕtve celebrity ožili
Marilyn Monroe ako 97-ročná. Foto: TikTok/royaltyfandom

Elvis Presley

Kráľ rock ´n´ rollu. Aj tak dodnes volajú Elvisa Presleyho, ktorý si 43. sviečku na narodeninovej oslave nestihol sfúknuť. Elvisovi so slávou nevstúpili do života len fanúšikovia, ale aj alkohol, drogy či problémy s ovládaním nálad.

Dodnes niektorí Američania veria, že smrť Elvisa je kamufláž a stále žije. Jeho jediná dcéra, Lisa Marie Presley, zomrela v tomto roku a dožila sa 54 rokov.

Mŕtve celebrity ožili
Vzhľad Elvisa Presleyho, ak by sa dožil 88 rokov. Foto: TikTok/royaltyfandom

Amy Winehouse

Mladá Amy rozbehla kariéru už v roku 1993, keď účinkovala v skupine Sweet´n´Sour. Jej kariéra vyletela raketovo nahor s albumom Back to Black, za ktorý získala 5 ocenení Grammy.

Životnou láskou Amy bol Blake Fielder Civil, za ktorého sa vydala v roku 2007. O štyri roky neskôr našli mŕtve telo speváčky v jej dome. Zomrela ako 27-ročná, vďaka čomu sa zaradila do klubu 27.

Mŕtve celebrity ožili
Amy Winehouse by dnes mala 40 rokov. Foto: TikTok/royaltyfandom

Princezná Diana

V srdciach ľudí žije naďalej a spomínajú na jej láskavosť a obetu pre druhých, hoci je už viac ako 20 rokov po smrti. Princezná Diana z Walesu, prezývaná kráľovnou sŕdc, bola až do rozvodu v roku 1996 vydatá za princa Charlesa.

Problémy v manželstve páru sa čoraz viac prehlbovali, až to vyústilo do bodu, kedy si každý z nich žil vlastný život. V auguste 1997 Diana s jej milencom a šoférom unikala pred fotografmi, avšak mala ťažkú autonehodu. Zomrela v nemocnici o deň neskôr.

Mŕtve celebrity ožili
Princezná Diana ako 62-ročná. Foto: TikTok/royaltyfandom

Whitney Houston

Album z roku 1985, ktorý niesol meno speváčky, patril medzi najúspešnejšie albumy všetkých čias. Mala silný a vysoký hlas, vďaka čomu ju ľudia volali The Voice (hlas). Whitney sa mihla v niekoľkých filmoch, ako napríklad vo filme Osobný strážca.

Bola vydatá dlhé roky za Bobbyho Browna, manželstvo však skončilo rozvodom. Keď prestupovala na letisku v roku 2000, colníci našli v jej batožine drogy a speváčka sa priznala k ich užívaniu. Zomrela vo februári 2012. Bobbi Kristina Brown, jediná dcéra speváčky, užívala taktiež drogy, ktoré sa jej stali osudnými a zomrela o tri roky neskôr, ako jej matka.

Mŕtve celebrity ožili
Whitney Houston by oslávila už 60. narodeniny. Foto: TikTok/royaltyfandom

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom