Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž jedol každý deň počas jedného roka len pizzu. A takto to dopadlo

Pizza.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Viete si predstaviť, že by ste celý rok nejedli nič iné, len pizzu? Tento muž to vyskúšal. Jeho výsledky sú veľmi zaujímavé, až šokujúce.

 

Brian Northrup je mladík, ktorý pochádza z New Jersey. Rozhodol sa, že celý rok bude každý deň jesť len pizzu. Pýtate sa, prečo? Jeho cieľom bolo poukázať na to, že aj nekonvenčná strava môže byť vykompenzovaná kvalitnými tréningami.

Celý tento svoj projekt nazval „pizzapokalypsa“. Nakoniec sa ukázalo, že bol úspešný, pretože sa mu podarilo dokonca schudnúť. Na začiatku vážil 75,79 kg a po roku ukázala váha 73,11 kg. Celú svoju fitness cestu dokumentoval na sociálnych sieťach, kde pridával denne fotografie.

"Loyalty has it's rewards."-@dominos ????? 24 FREE PIZZAS!!! Any ideas on what to do with 'em all??? ???

A post shared by ?Lord of Pizza? (@brian.northrup) on

V posledný deň svojho projektu Brian zjedol tri slávnostné pizze namiesto jednej (špenátovo-paradajkovú, ananásovú s fetou a klobásovo-slaninovú). Na to zavesil na Instagram fotografiu s vyrysovanými svalmi a perfektnou figúrou.

#PIZZAPOCALYPSE THE FINAL PHYSIQUE: An ENTIRE @dominos pizza EVERY DAY for a leep year and a day (367 total) Recorded yesterday on day 367/367 The #PIZZAPOCALYPSE is complete. My final weigh in was 161.2 lbs. For comparison, my weigh in on day 1 was 167.1 lbs. I LOST 5.9 lbs eating an entire pizza every day for a year. In addition, I've increased my strength, speed, AND (most important to me) my cardiovascular endurance over the course of this endeavor. Also, I haven't been sick for a single day of this experience, nor have I injured myself a single time. Still behind on editing the final videos, but very open to ideas on where to go next, both here and on my YouTube channel (just search my name if you're not following me there yet but are interested). So PLEASE, hit me up with ideas. Eating challenges, Fitness videos, Reviews or Perspectives on anything Superhero/Comicbook/GoT/Fantasy related, videos on mindset, etc. Anyways, that's it. Thank you SO MUCH to all you Pizza Lovers out there who have been with me on this quest of deliciousness! Mischief Managed.

A post shared by ?Lord of Pizza? (@brian.northrup) on

„Počas tohto projektu som zvýšil svoju silu, rýchlosť a pre mňa najdôležitejšie, aj svoju kardiovaskulárnu vytrvalosť“, píše Brian. „Tiež som nebol ani jeden deň chorý, a ani som sa nezranil.“ Inšpiroval ho Devin Cunningham, ktorý sa však zaoberal špecifickým množstvom bielkovín, tukov a sacharidov.

reklama:
reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. augusta 2017Zdroj www.thisisinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: