Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po tom, ako musel muž obsadiť kvôli svojej nadváhe dve sedadlá v lietadle, rozhodol sa zmeniť svoj život

Muz.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

V živote väčšiny ľudí nastane v určitom čase nejaký zlom. A tento muž si uvedomil svoj vážny stav práve vtedy, keď mohol svojou nadváhou ohroziť život iných, čo mu otvorilo oči. 

Keď v máji 2016 vznikol v tesnej blízkosti mesta Fort McMurray v kanadskej provincii Alberta obrovský požiar, ľudí tohto 80-tisícového mesta museli urýchlene evakuovať. Požiar totiž už stihol pohltiť niekoľko domov a rútil sa do centra mesta.

Poziar.jpg
Foto: www.imgur.com

Jedným z obyvateľov je aj Tony Bussey. Dnes spomína na to, ako mu táto katastrofa zmenila život. Všetko to začalo, keď začali ľudí evakuovať. Pre veľkú časť z nich bolo pripravené lietadlo. Tony však pri nástupe zistil, že kvôli svojej nadváhe musí obsadiť dve sedadlá v lietadle.

Lietadlo.jpg
www.flickr.com

250-kilový Tony musel teda obsadiť dve sedadlá, čo mu bolo maximálne nepríjemné. To mu však otvorilo oči. Vzhľadom k tomu, že svojou nadváhou ohrozil niekoho iného, kto sa mohol čo najskôr zachrániť pred tým peklom v meste, sa rozhodol zmeniť svoj život.

Tony.jpg
www.facebook.com

„Stále som si myslel na to, že je tu niekoho manželka, manžel, niekto z členov rodiny a čaká na to, že ich mama alebo otec alebo ich blízky príde domov, no musia čakať dlhšie, pretože som príliš tučný a zaberám niekomu miesto. To malo na mňa hlboký vplyv“, povedal Tony.

Tony2.jpg
Foto: www.imgur.com

A tak, hneď po evakuácii začal Tony so svojou premenou. Ešte na hoteli si dal pri obede dolu kožu z kuraťa a namiesto hranoliek si objednal zeleninu. Toto bol jeho prvý deň nového životného štýlu.

Before and after weight loss tony bussey fort mcmurray alberta canada 16 5ac36dda0e9f8__700.jpg
www.facebook.com

Čoskoro začal cvičiť a chodiť na prechádzky a postupne zvyšoval dĺžku svojich cvičení z piatich na desať minút a tak ďalej. „Odvtedy som schudol sto kilogramov. Všetko prirodzene. Žiadna operácia, nič. Len sa pozerám na to, čo jem a robím“, povedal. „V podstate som prešiel na nízkokarbohydrátovú stravu s vysokým obsahom bielkovín.“

Before and after weight loss tony bussey fort mcmurray alberta canada 18 5ac36f281dd2b__700.jpg
Foto: www.imgur.com

„Pred dvomi rokmi som sotva mohol chodiť a vmestiť sa do môjho auta. Teraz plánujem zabehnúť si maratón. Oheň, horiace peklo, celá táto katastrofa prakticky zachránila môj život.“ Tony sa tiež snaží odstrániť cca 12 kg nadbytočnej kože, čo je výsledok jeho neuveriteľnej straty hmotnosti.

Tony4.jpg
Foto: www.imgur.com
Before and after weight loss tony bussey fort mcmurray alberta canada 8 5ac36dcd97ee8__700.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: