Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž našiel tohto „strateného“ psíka a keď sa pozrel na jeho známku, zistil niečo milé

Hafo.jpg
12
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Keď Tyler Wilson neďaleko svojho domu zahliadol túlajúceho sa labradora, prvé čo mu napadlo bolo, že sa psík stratil. Pravda však bola iná.

Ako povedal Tyler, psíka si všimol motať sa po okolí už pred niekoľkými týždňami. Jedného dňa k nemu pes prišiel počas toho, ako Tyler tankoval na čerpacej stanici a posadil sa k nemu. Tyler si okamžite pomyslel, že psík sa stratil, a chcel mu pomôcť vrátiť sa domov.

Pozrel sa preto na známku, ktorá mu visela na krku, a prečítal si na nej: „Moje meno je Dew. Nestratil som sa. Rád sa túlam. Pošlite ma domov.“ Keď si Tyler prečítal, čo je na známke, pochopil, že všetko je v poriadku. Neposlal psíka domov, ale najskôr sa s ním pohral a dokonca ho objal. Ukázalo sa, že psík je takou menšou miestnou celebritou a je známy tým, že sa rád túla po okolí a teší sa z ľudí. Po svojich dobrodružstvách sa vždy vráti domov, kde ho čaká jeho rodina.

Keďže je Dew tak trochu tulák a rád stretáva nových ľudí, jeho majitelia ho nechali očipovať a nosí na sebe aj stopovacie GPS zariadenie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 31. januára 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: