Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž po nehode čakal už na najhoršie. Myslel si, že ho už nikto nezachráni a tak natočil toto video na rozlúčku.

Muz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Tento muž sa takmer zmieril s tým, že zomrie. No našťastie, jeho anjel strážny zrejme existuje!

Kevin Diepenbrock a jeho dobrý priateľ boli jazdiť na motorkách, keď utrpeli strašnú nehodu. Skončili v lese, na mieste ktoré nebolo z cesty vôbec vidieť.

Obaja boli príliš slabí a zranení, aby sa dostali z miesta a privolali si pomoc. Takže im nezostávalo nič iné, len čakať, či ich tam niekto nájde skôr, než bude naozaj neskoro.

https://www.youtube.com/watch?v=fFax0jRHmlw
www.youtube.com

Dlhý čas nikto neprichádzal. Po najbližšej ceste chodili len autá, či motorky, ktoré nemali šancu ich vidieť alebo počuť. Pomaly začal Diepenbrock strácať nádej. Zmieroval sa s tým, že prichádza jeho koniec. Preto sa rozhodol natočiť posledné video na rozlúčku pre svoju rodinu, ak ho nakoniec niekto nájde.

https://www.youtube.com/watch?v=fFax0jRHmlw
www.youtube.com

Ale 30 hodín po nehode, po tom, ako natočil video, sa stal zázrak. Z posledných síl ešte stále volali o pomoc a začuli ich motorkári, ktorí sa úplnou náhodou práve zastavili blízko nich na kraji cesty. Boli zachránení. Motorkári im privolali okamžite pomoc a tak sa mohli po ošetrení vrátiť za svojimi blízkymi.

https://www.youtube.com/watch?v=fFax0jRHmlw
www.youtube.com

Našťastie video nemuselo byť použité ako posledná rozlúčka s rodinou, ale aj tak ho muž zverejnil. A to ako pripomienku toho, aby si ľudia uvedomili, aký je život krátky a že si treba vážiť každý jeden vzácny okamih.

Pri motorkároch stáli všetci svätí!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,