Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotka, ktorá dojíma internet. Dievčatko sa usmieva počas toho, ako leží v motorkárskych rukaviciach svojho mŕtveho otca.

Smiling baby late father motorcycle gloves aubrey kathryn williams kim stone 4.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

„Hovorí sa, že bábätká sa v spánku usmievajú vtedy, keď im niečo počas spánku šepkajú do ucha ich strážni anjeli. Myslím, že to môže by pravda,“ povedala fotografka Kim Stone, ktorá je autorkou tejto nádhernej fotky.

Fotka malého dievčatka menom Aubrey, ktoré leží v motorkárskych rukaviciach svojho otca a usmieva sa pritom, je niečím výnimočná. Fotka vznikla ako pocta otcovi malej Aubrey Hectorovi, ktorého dievčatko nikdy nespozná.

Smiling baby late father motorcycle gloves aubrey kathryn williams kim stone 1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Hector miloval jazdu na motorke. Jeho snúbenica Kathryn sa tiež rada vozila na motorke a tešila, že keď Aubrey vyrastie, budú s ňou chodiť na rodinné výlety. Bohužiaľ, osud mal iné plány.

Smiling baby late father motorcycle gloves aubrey kathryn williams kim stone 3.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Mesiac pred narodením malej Aubrey prišiel jej otec o život. Nezomrel na motorke, no príčinu jeho smrti Kathryn nechce rozoberať. Vraj zomrel kvôli niekomu, koho považoval za priateľa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. júna 2016Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: