Na hudobných cenách MTV Europe Music Awards vystúpi aj Calvin Harris!

Zdieľať
Netherlands 2013 European MTV Awards Arrivals
Calvin Harris poses for photographers upon arrival at the 2013 MTV Europe Music Awards, in Amsterdam, Netherlands, Sunday, Nov. 10, 2013. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Obľúbený škótsky dídžej a spevák sa tento rok predvedie aj na hudobných cenách stanice MTV.

Tohtoročné odovzdávanie prebehne 9. novembra v Glasgowe. Hostiteľkou 20. ročníka cien MTV Europe Music Awards bude rapperka Nicki Minaj. No nezostane len pri moderovaní a na večer má pripravené aj hudobné vystúpenie. Okrem Calvina a Nicki sa predvedú aj Ariana Grande, Ed Sheeran, Charli XCX, Royal Blood či kanadská speváčka Kiesza.

Katy Perry
In this photo provided by Invision, Katy Perry poses for a photo at the Staples “Make Roar Happen” press conference held on Thursday, June 12th, 2014 at the NOKIA Theatre in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision for Staples/AP Images)

Najviac nominácií na ceny má americká speváčka Katy Perry. Vyslúžila si ich celkovo sedem. Kolegyňa Ariana Grande ich získala šesť a producent Pharell päť. Nominovaný je aj Calvin Harris v kategórii Najlepších elektronický interpret.

beyonce

O ceny bojujú aj Justin Bieber, Beyoné či One Direction. O víťazoch môžu fanúšikovia rozhodnúť pomocou hlasovania na stránkach mtvema.com do 8. novembra.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom