Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na odpočívadle bolo nájdené torzo ženského tela. Kto to mohol spáchať?

Blue 1593878_640.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

28. júna 2004 prišla upratovacia služba do práce na odpočívadlo neďaleko Wright City v Missouri. Po príchode ich čakal šok v podobe ženského torza na spodku malého kopčeka.

Torzo bolo nájdené v odľahlej časti zadného vchodu, ktorý býva normálne uzavretý bránou. Ale táto brána bola otvorená z predošlého večera, a tak páchateľ pravdepodobne použil tento vchod, aby sa na odpočívadle zbavil tela.

Predpokladá sa, že obeť mala 20-45 rokov. Jej hlava, ruky a nohy boli odstránené. Mala oblečenú podprsenku, ktorá bola na jej prsia priveľká. Zvyšné končatiny tohto neidentifikovaného tela neboli nikdy objavené.

Taktiež nebolo možné určiť presnú príčinu smrti, miesto smrti, vlastne skoro nič. Pravdepodobne bola zavraždená na úplne inom mieste 12 hodín predtým, ako bolo nájdené telo, teda torzo. Súdni lekári našli na jej tele jazvy po operácii slepého čreva a aj po cisárskom zákroku. Tiež mala na tele strie, podľa čoho usúdili, že určite bola kedysi tehotná.

Death 164762_640.jpg
pixabay.com

Vyzerala byť v dobrej kondícii, aj napriek malému množstvu podkožného tuku. Ale tiež zistili, že trpela infekciou obličiek a našli sa aj zjazvenia na vaječníkoch. Na základe týchto kľúčov však vyšetrovatelia neboli schopní zistiť identitu ženy, ani jej vraha. No je jasné, že išlo o sadistu, keďže jej telo „dotrhal“ tak brutálnym spôsobom a torzo vyhodil na odpočívadle.

Totožnosť ženy sa podarilo zistiť len nedávno – údajne by malo ísť o ženu menom Deanna Howland z Illinois. Jej vrah však naďalej zostáva neznámy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. januára 2018Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: