Na verejnosť sa dostali nahé fotky celebrít! Niekto sa im nabúral do iCloudu!

Zdieľať
Jennifer Lawrence
FILE - This Nov. 20, 2013 file photo shows actress Jennifer Lawrence attends a special screening of "The Hunger Games: Catching Fire"in New York. Lawrence was nominated for a Golden Globe for best supporting actress in a motion picture for her role in “American Hustle “ on Thursday, Dec. 12, 2013. The 71st annual Golden Globes will air on Sunday, Jan. 12.(Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Internetový hacker či skupina hackerov sa podľa všetkého nabúrali do úložiska iCloud a získlai tak desiatky nahých fotiek známych osobností!

K celej kauze zbiera viac informácií magazín The Verge, ktorý píše, že viacero celebrít popiera pravosť fotografií. Avšak hovorca herečky Jennifer Lawrence potvrdil, že jej fotky sú pravé. Dodal, že sa snažia vypátrať tých, ktorí tieto fotky zverejnili.

Ďalšou obeťou je herečka Mary Elisabeth Winstead, ktorá zase vyhlásila, že zverejnené fotky vznikli už pred rokmi a dávno ich vymazala. Je teda možné, že hackeri sa do úložiska nabúrali už dávno a fotky zverejnili až teraz.

Podobný prípad sa stal pred dvoma rokmi, kedy Christopher Chaney dostal 10 rokov za to, že sa nabúral do mailových schránok celebrít a zverejnil intímne fotky viac ako 50 ľudí. Bola medzi nimi aj Mila Kunis či Scarlett Johansson.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom