Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 hereckých hviezd a ich detské sny o povolaní

Befunky collage 3 8.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Pozreli sme sa na to, aké  sny o svojom budúcom povolaní mali súčasné herecké hviezdy. Veď každý z nás mal určite nejeden sen. Čím ste chceli byť v detstve vy?

Brad Pitt  
Jeden z najznámejších hollywoodskych hercov Brad Pitt túžil byť architektom, takže v prípade, že skončí s hereckou kariérou, možno si tento svoj detský sen ešte stihne niekedy splniť.

Jennifer Lawrence

Známa americká herečka Jennifer Lawrence, ktorá sa preslávila, okrem iného, aj účinkovaním vo filmovej sérii Hry o život, chcela byť v detstve doktorkou.

Angelina Jolie
Jedna z najznámejších hollywoodskych herečiek Angelina Jolie mala naozaj zvláštny sen o svojom povolaní. Pretože táto herečka túžila pracovať v pohrebnej službe.

Harrison Ford
Americký herec Harrison Ford patrí v súčasnosti k tým najväčším hereckým hviezdam. V detstve sníval o tom, že raz z neho bude tesár.

Kim Kardashian

Kim Kardashian, ktorá sa preslávila účinkovaním v reality šou a v súčasnosti je z nej jedna z najsledovanješích ľudí na Instagrame túžila byť niekedy stylistkou.

Danny Devito  
Známy herec Danny Devito túžil byť v detstve kaderníkom.

Natalie Portman
Úspešná herečka Natalie Portman si svoj detský sen dokonca aj splnila. Vyštudovala totiž aj psychológiu na jednej z najvýznamnejších svetových univerzít, Harvarde.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 18. februára 2018Zdroj moviepilot.com, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: