Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najkrajšie fotky Sajfu a Veroniky: Toto je ich krásna princezná Sára

Sajfovi a Veronike Ostrihoňovej sa narodila dcéra Sárka
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Instagram Sajfa
reklama:
reklama:

Narodenie dcérky Sárky si poriadne užíva. Moderátor Matej Sajfa Cifra je od soboty čerstvým otcom a svoje nové povinnosti hlavy rodiny berie poriadne zodpovedne. O radosť s dcérky sa podelil aj so svojimi fanúšikmi, kam pridal v priebehu pár dní niekoľko fotiek. A pridal aj slová obdivu k svojej manželke Veronike Cifrovej Ostrihoňovej.

Sajfa s Veronikou nepatria k známym osobnostiam, ktoré by svoje dieťa skrývali a o prvé fotografie sa podelil na Instagrame krátko po narodení. A svojim fanúšikom posiela jeden vtipnejší odkaz za druhým. Na paškál si zobral napríklad rapera Rytmusa, ktorému prostredníctvom sociálnej siete poslal naozaj vtipnú správu. Dnes sa podelil o ďalšiu fotografiu s dcérkou. „Ten moment, kedy by som fakt chcel mať prsia. Nie v ústach ale ako orgán. Nič sa ale žiaľ nedá robiť. Príroda to zariadila inak. Zatiaľ som len tvoj budúci ochránca, budúci taxikár a budúci bankomat. Ale na to posledné si príliš nezvykaj,“ napísal k snímke, kde Sárka nežne leží na jeho hrudi.

Veronika porodila v sobotu a podľa všetkého prebehol pôrod v absolútnom poriadku a nenastali žiadne komplikácie. Momentálne je ešte spoločne so Sárkou v nemocnici, kde si Cifrovci prenajali súkromný apartmán, aby mali čo najväčšie pohodlie. Krátko po pôrode svojej manželky zverejnil moderátor aj dojímavé vyznanie práve Veronike. „SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odomňa si povyberaj. Veronika, tebe skláňam poklonu lebo ty si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu čo si dokázala úplne nič! Ty láska moja dokážeš zatlačiť aj otáčacie dvere,“ zneli prvé slová po najšťastnejšom dni každého rodiča.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 23. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: