Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nebezpeční zločinci, ktorých by mohli prepustiť z väzenia v roku 2018

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Po svete stále chodí mnoho zločincov. Našťastie, veľké množstvo je ich aj zavretých za mrežami. Niektorí zločinci si už vo väzení odsedeli mnohé roky a teraz ich plánujú prepustiť. Pritom spáchali ohavné skutky, ktoré môžu na slobode zopakovať. Nasledovní vrahovia a násilníci patria medzi nich.

John Worboys

John bol taxikár, ktorý ponúkal ženám lacné jazdy. Tvrdil im, že vyhral v lotérii a následne im ponúkol pohár šampanského, aby to s ním oslávili. V nápoji však bolo sedatívum a keď zaúčinkovalo, tak John ženy znásilnil. Touto zákernou metódou sexuálne napadol a zneužil mnohé ženy v Londýne. Po prepustení z väzenia by v tom mohol opäť pokračovať.

www.spectator.co.uk

Vanessa George

Na prvý pohľad žena s úctyhodným životom. Vanessa pracovala v detských jasliach, kde bola známa ako výborná zamestnankyňa. Avšak po stretnutí jedného muža s menom Colin Blanchard sa jej život drasticky zmenil.

U Vanessy sa vyvinula posadnutosť deťmi. V jasliach ich začala sexuálne zneužívať. Často sa dobrovoľne hlásila, aby mohla malým deťom vymeniť plienky. Vtedy ich ohavnými spôsobmi napadla a natáčala si to na mobil. Tieto videá potom s Colinom spoločne pozerali.

www.telegraph.co.uk

Paul Bernando

Kanaďania Paul a jeho partnerka Karla Homolka znásilnili nespočetné množstvo žien. Niekoľko z nich aj zabili. Karla dokonca ponúkla panenstvo svojej 15-ročnej sestry Paulovi ako darček. Jej sestru Tammy uspali sedatívami pre zvieratá a všetko, čo jej potom urobili, si natočili. Keď ju potom chceli zobudiť, už bola mŕtva.

Ich pravdepodobne najhorší zločin spáchali len na 14-ročnom dievčati, Leslie Mahaffy. Uniesli ju a sexuálne zneužívali, až kým ju po dvoch dňoch Paul neuškrtil.

thechive.com

Genene Jones

Genene zabila okolo 60 detí, kým pracovala ako sestrička v Texase. Genene deťom vpichovala smrteľné injekcie rôznych liekov.

Prokurátori tvrdili, že Genene takto chcela demonštrovať, ako nevyhnutné je otvoriť detskú jednotku intenzívnej starostlivosti v blízkej nemocnici. Tiež však teoretizovali, že Genene páchala tieto činy, aby sa stala zázračnou sestričkou – niektoré z detí, ktoré zomierali na smrteľnú injekciu, následne zachránila. Po tomto sa Genene javila ako rýchlo konajúca a skvelá sestrička.

Genene jones.jpg
www.texasmonthly.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 26. januára 2018Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: