Nechajte ma liečiť sa! Žiada Miley Cyrus

Zdieľať
Miley Cyrus
Pop singer Miley Cyrus kicks off her Bangerz tour at Roger's Arena in Vancouver, British Columbia on Friday, Feb. 14, 2014. (AP Photo/The Canadian Press, Jimmy Jeong)

Dvadsaťjedenročná interpretka tento mesiac pre zdravotné problémy zrušila tri koncerty a dve vystúpenia preložila.

Americká speváčka Miley Cyrus žiada ľudí, ktorí šíria klebety týkajúce sa nedávno zrušených koncertov a jej zdravotného stavu, aby jej dali pokoj a nechali ju liečiť sa. Dvadsaťjedenročná interpretka tento mesiac zrušila tri vystúpenia v rámci aktuálneho Bangerz Tour a dva koncerty preložila. Podľa oficiálnych správ, speváčke najprv diagnostikovali chrípku, následne užívala antibiotiká, ktoré jej však spôsobili alergickú reakciu a museli ju hospitalizovať.

Krátko po tom sa začalo klebetiť, že speváčka nebude vystupovať pre problémy s drogami. Cyrus na tieto fámy reagovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Našla som niekoľko ignorantských správ, nikto si neprečítal oficiálne vyjadrenie a potom len strašíte mojich fanúšikov. Buďte už ticho a nechajte ma liečiť sa. Prestaňte desiť moju rodinu, kamarátov a fanúšikov,“ napísala a pripojila aj spomínanú oficiálnu správu, podľa ktorej môže reakcia na antibiotiká pretrvávať päť až 27 dní.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom