Nenechajte si ujsť predvianočnú atmosféru na Katarínskych trhoch v TOMTO meste

Zdieľať
Najky titulka 10 2.jpg

Sviatočné trhy, naplnené darčekmi a pochúťkami, sľubujú nezabudnuteľný zážitok pre návštevníkov.

Predvianočný predaj tradičných výrobkov, medoviny, vianočných oblátok i remeselníckych výrobkov dominuje bude dominovať na Katarínskych trhoch, ktoré sa už tradične konajú v Dolnom Kubíne.

V dňoch 20. a 21. novembra od 9.00 do 20.00 hod. bude dolnokubínske Námestie slobody a budova Mestského kultúrneho strediska (MsKS) patriť predajcom a remeselníkom z celého Slovenska. Informovala o tom riaditeľka dolnokubínskeho MsKS Martina Mesárošová.

Na Oravu sa tento rok chystá 112 predajcov a remeselníkov. „Návštevníci trhov tu nájdu väčšinou už vianočný sortiment, keďže blížiace sviatky sú tu čoskoro. Napríklad vianočné ozdoby na stromček, vianočné sviečky a dekorácie, hračky, medovníky, orechy, med a ďalší bežný tovar. Ľudia sa majú preto na čo tešiť,“ priblížila náplň trhového podujatia Mesárošová.

Návštevníci budú mať počas Katarínskych trhov možnosť kúpiť si aj ručne vyrábané výrobky. „Remeselníci ponúknu na predaj výrobky z dreva, prútia, kože, cínu a bižutériu. Na svoje si prídu aj milovníci chutných jedál a nápojov. Nebudú chýbať ani údené výrobky či domáci chlieb, sladké a slané pečivo a zároveň si ľudia budú môcť pochutiť na grilovaných špecialitách,“ dodala Mesárošová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom