Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neskutočné! Tento bezdomovec s koreňmi v bývalom Československu balí baby, aby prežil!

Horizon33_2014-9-17_15-20-32
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Asi nikto z nás si nevie predstaviť život na ulici bez strechy nad hlavou. A hoci mnohí bezdomovci si za svoju situáciu môžu sami, niektorí sa na ulici ocitli celkom nevinne…

26-ročný Joe si zo svojej životnej situácie nerobí ťažkú hlavu a snaží sa bojovať so svojim osudom tak, ako môže. Každý deň sa premáva po Manhattane sa ak má šťastie, podarí sa mu zarobiť aj 150 dolárov.

Všetko, čo zarobí, následne investuje do svojho vzhľadu a alkoholu a potom začína lov. Joe sa snaží párkrát do týždňa zbaliť nejakú babu, u ktorej by mohol aspoň jednu-dve noci prespať.

Horizon33_2014-9-17_15-21-10

Tento mladík o sebe prezradil, že pochádza z Československa (to, či je to pôvodom Čech alebo Slovák nevieme, keďže mnohí Američania stále žijú v tom, že Československo existuje, a tak sa im Joe asi ani nesnažil vysvetliť, že to tak už pár rokov nie je) a každý týždeň zbalí aspoň tri či štyri baby.

Vďaka tomu si môže vychutnať luxus v podobe sprchy, čistej mäkkej postele a nejakého jedla. Treba uznať, že vymyslené to má dobre!

Myslíš, že je to v poriadku, že Joe takto využíva ženy? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 17. septembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: