Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveríš, akým geniálnym spôsobom oznámila táto rodina, že im pribudne ďalší člen!

Horizon33_2015 10 16_10 33 44.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď táto rodinka zistila, že sa rozrastie a pribudne im nový člen, radostnú správu sa rozhodli oznámiť veľmi originálnym spôsobom. Natočili video paródiu na pieseň od Meghan Trainor „Lips are moving“ na „Our family is growing.“ Ich spevácke vystúpenie môže pokojne konkurovať aj samotnej Meghan.

Tretie dieťa prichádza do rodiny a to je dostatočný dôvod na to, aby sa s touto šťastnou správou podelili s ostatnými. Ale ako? Byť v dnešnej dobe originálnym a prísť s niečím unikátnym dá poriadne zabrať.

Horizon33_2015 10 16_10 32 58.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Dve malé princezné na zadnom sedadle spievajú do kamery vždy, keď príde na rad refrén a maminka s ocinom ich perfektne dopĺňajú. Celým autom znie chytľavý refrén „Our family is growing“ ( Naša rodina sa rozrastá) a vyzerá to tak, že okrem maminy sa úprimne teší na príchod nového člena aj zvyšok rodiny.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 16. októbra 2015Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: