Neuveríš, koľko zarobila skupina One Direction za posledný rok!

Zdieľať
One Direction
One Direction band members, from left Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Niall Horan and Zayn Malik accept the Best Video Award onstage at the BRIT Awards 2014 at the O2 Arena in London on Wednesday, Feb. 19, 2014. (Photo by Jon Furniss/Invision/AP)

Neuveriteľných 50 miliónov libier zarobila za minulý rok chlapčenská skupina One Direction.

Chlapci zo skupiny si vlani vo Veľkej Británii pripísali na konto viac ako 49 miliónov britských libier. Informoval o tom portál BBC Newsbeat na základe dokumentov, v ktorých sa píše, že denný príjem skupiny predstavoval 134-tisíc libier, pričom ročný zárobok každého člena skupiny bol 5,6 miliónov libier. Končená suma však môže byť omnoho vyššia, pretože záznamy neobsahujú údaje o zárobkoch zo Spojených štátov amerických.

Britsko-írska formácia One Direction, ktorú tvoria Niall Horan, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne a Louis Tomlinson, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom. Na konte majú albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012) a Midnight Memories (2013), pričom sú prvou skupinou, ktorej sa podarilo s prvými troma nahrávkami debutovať na vrchole amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Už o pár týždňov im vyjde ďalší štúdiový album Four. Budúci rok by sa mali v rámci svojho turné ukázať aj vo Viedni.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom