Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Tehotná žena so synom žobrali pred nákupným centrom a neskôr odišli na Mercedese.

Himeles.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tehotná žena a zrejme jej syn žobrali peniaze pred nákupným centrom. No realita je úplne iná, než by ste čakali! 

Stáva sa, že človek sa dostane až na samé dno a vtedy musí nabrať naozaj veľa odvahy, aby sa prinútil k tomu, čo bezdomovci bežne robia a to k žobraniu. Zdalo sa, že aj táto tehotná žena so synom to majú zrejme v živote veľmi ťažké a tak nemali núdzu o pomoc od druhých. Pred nákupným centrom žobrali o peniaze a nikdy neodišli na prázdno.

No raz ich jedna žena pozorovala a prišla na to, čo je celé za tým. Melissa Smith natočila a nafotila tehotnú ženu s chlapcom. Najprv ako žobrali peniaze a potom sa stalo niečo neuveriteľné. Keď už mali ako tak dosť peňazí, nasadli do auta, kde ich čakal muž, zrejme ženin manžel a na Mercedese-Benz odišli.

Tehotná žena zrejme so synom žobrali peniaze pred nákupným centrom. A keďže im ich prišlo viacerým ľuďom ľúto, nikdy neodišli naprázdno.

Zobrali.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď už mali dosť peňazí, nasadli do Mercedesu-Benz, kde ich čakal zrejme ženin muž a odišli domov.

Mercedes.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jedna žena ich sledovala a odhalila skutočnú pravdu. Dokonca ich pri tom aj nafotila.

Nafotila.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Takže namiesto toho, aby títo zdraví ľudia išli pracovať, ako každý iný, využili situáciu, že žena bola tehotná a aj s druhým synom sa tvárili, že nemajú z čoho žiť. A povedzme si na rovinu, komu by neprišlo takejto ženy ľúto, však? Keďže odchádzali na Mercedese, v núdzi určite nemohli byť.

Čo je ešte poburujúcejšie, po tom, ako sa im narodilo druhé dieťa, začali robiť to isté. Ale po odhalení zvolili na žobranie iné miesto. Keď za nimi prišla televízia, len sa vysmievali, nasadli do auta a zdrhli.

Žobrali a následne odišli na Mercedese!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 30. júna 2016Zdroj damn.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: