Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné video! Dievčatko vypadlo z okna a po páde sa hneď postavilo na nohy!

Horizon33_2016 2 15_9 51 17.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Video, pri ktorom sa tají dych! Zábery priemyselnej kamery zobrazujú len 14-mesačné dievčatko, ktoré vypadlo z okna na druhom poschodí. Dieťa však malo obrovské šťastie, pretože pri páde sa nijako nezranilo a pár sekúnd po tom, ako spadlo, sa postavilo na vlastné nohy…

Neuveriteľné video vzniklo v brazílskom meste Fortaleza, kde priamo v centre mesta vypadla z okna malá Helena. V prvých sekundách to vyzeralo tak, že dievčatko je vážne zranené, ak nie mŕtve, no dievčatko sa po chvíli postavilo. Zdvihlo hlavu, kľaklo si na cestu a zdvihlo sa zo zeme.

Samozrejme, že si to okoloidúci všimli a išli dieťaťu pomáhať. Ako prvý sa na mieste objavil taxikár na motorke, ktorý bol zo situácie taký zmätený, že nevedel, ako má zareagovať.

Stará mama dievčatka, ktorá bola v tom čase pozrieť malú Helenu, pre stránku DailyMail uviedla, že dieťa spadlo vo svojej postieľke hneď pri okne. Keďže na okne neboli žiadne bezpečnostné prvky, dieťa cezeň jednoducho vypadlo.

Očití svedkovia tvrdia, že dieťa malo pri páde šťastie, lebo ho vraj zabrzdili káble telefónneho vedenia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 15. februára 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: