Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľný materinský inštinkt. Pri obete tejto matky budete mať slzy na krajíčku

Befunky collage 10.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Nielen človek, ale aj zvieratá dokážu mať materinský inštinkt. Hlavne sa teda jedná o matky, ktoré jednoducho dokážu vycítiť, že niečo nie je v poriadku. Týmto však samozrejme nepodceňujeme žiadneho otecka. 

Rodičia nedajú na svoje deti dopustiť. Strážia ich ako oko v hlave a okrem lásky, ktorú im prejavujú po celý život, sa snažia ich za každých okolností ochrániť. Platí to ako u ľudí, tak aj u zvierat. A tu je jeden dôkaz, ktorý sa podaril natočiť na video.

Antilopa.jpg
www.facebook.com

Je na ňom vidieť, ako mláďa antilopy vošlo do vody netušiac, že naň číha predátor. Našťastie si to všimla jeho matka, ktorá neváhala ani sekundu a skočila mu priamo do cesty. Obetovala svoj život, aby zachránila svoje dieťa.

Krokodil.jpg
Foto: www.imgur.com

Pri pozeraní tohto videa budete mať slzy na krajíčku. Je to veľmi smutné, no zároveň obdivuhodné, akú obetu dokáže jedna matka podstúpiť, aby zachránila svoje milované dieťa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. apríla 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: