Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nič nie je nemožné! Táto žena je učiteľka jogy!

12660385_1302464233114068_1194931619_n.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Všetko sa dá, keď sa chce. Presvedčila sa o tom aj táto žena, ktorá sa stala učiteľkou jogy. 

22 ročná žena menom Dana Falsetto pochádza z New Hope, z Pensylvánie. Dlho bojovala s kilami a aj keď sa jej podarilo niečo schudnúť, stále mala obavy a neistotu zo svojho tela. Až joga ju presvedčila o tom, že svoje telo človek musí milovať také, aké je a treba si ísť za svojím cieľom.

Na začiatku neverila, že by bola niekedy schopná takých krkolomných póz, ktoré sú v joge. Ale po čase to dokázala a dokonca sa stala aj učiteľkou jogy. Natáča videá, na ktorých ľudia vidia, čo dokázala a že nič nie je nemožné. Nakoniec jej oddanosť k joge pomohla zmeniť spôsob, akým si zobrazovala jej telo a jej sebaúctu. Ukázala, ako jej fyzická prax pomohla prekonať roky záchvatové prejedanie a výstrelok stravy a konečne sa naučila milovať svoje telo.

„Tie pózy boli len ďaleko vzdialený sen hodný niekoho iného“, povedala. „Bola som si istá, že som príliš ťažká, aby som sa udržala hore nohami. Bola som v pasci a v naozaj zlom negatívnom cykle, ale stále som cvičila, pretože som sa jednoducho nemohla zastaviť a potom sa veci začali meniť“.

Pozri sa, ako teraz zvláda aj zložité pózy jogy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. februára 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: