Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nie každý vie, ako byť single. Z filmu si príklad neberte, radšej skúste týchto 5 rád

Aj single žena môže byť šťastná.
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Máte za sebou nevydarený vzťah? Utápate sa v myšlienkach na svojho ex a premýšľate, v čom ste urobili chybu? Zabudnite na to! Zbytočne mrháte svojou energiou a časom. Aj čas strávený bez partnera môže byť pre vás prínosom. Možno ste aj vy už videli komédiu Ako byť single. Film je o rôznych typoch žien žijúcich vo veľkomeste. O ich láskach, trápeniach, úspechoch, neúspechoch a v neposlednej rade o bezstarostnej zábave. Z nich by ste si však brať príklad nemali. Preto tu máme pre vás 5 rád, ako byť single a pritom byť šťastný. 

1. Doprajte si

Máte pocit, že po rozchode alebo rozvode nie ste nikto? Že už nemáte pre koho žiť? Byť single a byť šťastná, sa nedá dosiahnuť za jednu noc. Môžete však na tom zapracovať a onedlho sa budete cítiť opäť perfektne. Neberte váš rozchod s partnerom ako zabitý čas. Berte to ako novú výzvu, nový začiatok a nové ciele.

To najlepšie, čo môžete urobiť, je zobrať sa len tak niekde von na prechádzku. Urobte radosť sama sebe. Keď prídete domov, navarte si svoje obľúbené jedlo. Žiadne keksy, či polotovary, ktoré zjete zo zúfalstva. Pripravte si skvelý obed a vychutnajte si ho. Zaslúžite si to.

Žena si navarila obľúbené jedlo.
pixabay.com

2. Noví ľudia

Nehľadajte si zbytočne nový objekt, ktorý bude len vašou „náplasťou“. Ublížiť tak môžete sebe, ale aj jemu. A to predsa nechcete. Pokúste sa zoznámiť s novými ľuďmi. Jedna možnosť je zoznámiť sa online s niekým novým, druhá možnosť rozšíriť okruh svojich priateľov vonku.

Budete ich určite v tomto období potrebovať. Aby ste mali s kým ísť do kina, na nákupy, na večeru alebo na obed a podobne. Mať pri sebe niekoho, komu sa môžete zdôveriť, vám padne naozaj vhod. A šanca spoznať nových ľudí stojí naozaj za to.

Noví ľudia v našom okolí sú prínosom.
pixabay.com

3. Cvičenie

Máte potrebu dostať zo seba zlú energiu? Najlepším riešením je cvičenie. Okrem toho, že sa zbavíte zlých myšlienok a pocitov, urobíte niečo aj pre svoje telo. Vybijete zo seba všetko zlé a naopak sa nabijete novou energiou.

Obdobie single je ideálny čas dostať sa do formy a uvoľniť endorfíny, ktoré nás robia šťastnými. Je to dokonca super spôsob, ako spoznať nových ľudí. Predsa len sa lepšie cvičí v spoločnosti priateľov, s ktorými ide všetko ľahšie. Zabudnete na to, čo bolo a budete sa sústrediť na to, čo je teraz. A to je veľmi dôležité.

Pri cvičení spoznáš priateľov.
pixabay.com

4. Štúdium

Možno ste kvôli svojej bývalej láske prerušili štúdium. Alebo ste vôbec nešli študovať to, po čom ste vždy túžili. Teraz je ten správny čas. Učenie je jedným zo spôsobov, ako prežiť single a zároveň ako byť šťastná. Preto neváhajte a smelo sa pustite do toho.

Existujú rôzne formy štúdia. Či už je to online učenie, večerná škola alebo klasické denné štúdium, je to len na vás. Zistite čo vás baví a choďte si za svojím cieľom. Nikto vás nebude obmedzovať a brzdiť. Počúvajte svoj vnútorný hlas a nevzdajte sa hneď pri prvých ťažkostiach.

Aj vďaka štúdiu môžeme byť šťastní.
pixabay.com

5. Buďte rada za to, čo máte

Toto je zrejme najdôležitejšie ponaučenie zo všetkého. Nájsť šťastie a uspokojenie v tom, čo už vo vašom živote existuje. Ako byť šťastná s tým, čo máte. Zamyslite sa aj nad tými najmenšími drobnosťami, ktoré vám život dal. Za všetko, čomu ste vo svojom živote vďačná.

Bude to tá správna cesta ako byť single a šťastná. Život bude s týmto postojom „gombička“, ako sa hovorí. Netrápte sa nad tým, po čom tak veľmi túžite. Vážte si všetko, čo máte práve teraz.

Vážte si to, čo máte.
pixabay.com

Prestaňte neustále hľadieť do mobilu. Radšej zdvihnite hlavu a s úsmevom sa obzerajte okolo seba.

Vzťahy sú niekedy naozaj zložité. S partnerom sa musíme navzájom pochopiť a veriť si. Práve dôvera je to najdôležitejšie medzi dvomi ľuďmi. Nehovoriac o tom, ak máte vzťah na diaľku. Buďte k sebe dobrí, vážte si jeden druhého a majte pre seba pochopenie. A ak sa náhodou dostanete do fázy „opäť som single“ nezúfajte a prečítajte si opäť tento článok.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. júna 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: