Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Niekto dokonale vysvetlil, čo sa stane vo vzťahu po tom, čo zmiznú povestné motýle v bruchu, a je to krásne

Men 2425121_640.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Pocit motýľov v bruchu je klasickým príznakom zamilovanosti. Ak ste však v dlhodobom vzťahu, po čase motýle odletia a vaše pocity sa zmenia. Jedna užívateľka stránky Tumblr to všetko takto pekne zhrnula.

Užívateľka vystupujúca pod menom Elo je so svojim priateľom vo vzťahu päť rokov. No a vo svojom statuse pekne zhrnula zmeny, ktorými si láska a vzťah po čase prechádzajú a tento jej status sa stal veľmi rýchlo virálnym. Tu je jej príbeh:

„Som vo vzťahu už päť rokov a často si čítam o tom, že ľudia si myslia, že byť zamilovaný znamená pociťovať neustále tie motýle v bruchu. Že sa vám rozbúši srdce, keď váš milovaný vojde do miestnosti, že sa budete k sebe túliť každý večer a že budete zaspávať v prepletenom objatí.

Nie vždy to však tak je, teda aspoň v mojom prípade. 

Keď začnete žiť spolu, pocit motýľov v bruchu zmizne. Vaše srdce sa už nerozbúši vždy, keď svojho partnera uvidíte, ale namiesto toho sa všetko upokojí. Cítite sa pokojne a v bezpečí. Keď sa k sebe pritúlite, váš dych sa upokojí a srdce začne biť pomaly a pokojne. A hoci sa už viac necítite ako na bláznivom kolotoči, cítite sa ako doma.

Už viac nespíte prepletení v silnom objatí, no spíte pohodlne vedľa seba. No každú noc sa k sebe pritúlite, podvedome hľadáte svoju polovičku, ku ktorej sa môžete privinúť alebo si ona privinie vás ako obrovského plyšového medvedíka. Alebo sa hráte s vlasmi toho, koho tak veľmi ľúbite, kým obaja nezaspíte, ani neviete, ako. Cítite pohodlie a bezpečie.

A nadránom, keď ešte len vychádza slnko, sa priviniete na jeho hruď a cítite jeho vôňu predtým, ako znovu zaspíte.

Bozky nie sú vždy vášnivé a romantické. No sú oveľa viac. Sú studené, keď spolu jete zmrzlinu, alebo lepkavé, keď spolu raňajkujete nedeľné lievance. Sú to bozky „teraz idem preč“ a bozky „ešte jeden predtým, ako odídeš“. Ospalé ranné bozky pred odchodom do práce, bozky predtým, ako zaspíte. Letmé bozky v rade pred pokladňou v potravinách, keď je všade veľa ľudí a vy myslíte len na to, ako konečne prídete domov.

Nezahrňujete jeden druhého každodennými vyznaniami lásky, nahrádzate ich vašimi spoločnými internými vtipmi. Delíte sa o pohľady na verejnosti a len vy viete, čo nimi chcete povedať. 

Vzťahy nie sú vždy ako z rozprávky. No sú pokojným znením lásky a starostlivosti. Nie je to oheň v duši, ale vo vašom srdci. Je to oheň, ktorý vo vás vyvoláva teplo a pohodlie, upokojuje vás predtým, ako zaspíte.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. septembra 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: