Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nočná mora! Pozri, aká hrôza sa dostala do tela tohto chalana cez jazvu po slepáku!

pavuk v bruchu
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak máš strach z pavúkov, tento článok by si rozhodne čítať nemal! Na tento hrôzostrašný zážitok 21-ročný Austrálčan Dylan Thomas len tak ľahko nezabudne…

Dylan sa rozhodol navštíviť exotický ostrov Bali spolu so svojimi priateľmi a chcel tam osláviť svoje narodeniny. Počas posledného víkendu na ostrove si Dylan všimol, že na mieste jazvy po nedávnej operácii slepého čreva, sa mu objavila červená čiara.

Tá sa postupne rozširovala a opúchala, no lekári na Bali z toho nerobili veľkú vedu a Dylana upokojovali, že ho zrejme niečo uštiplo a dali mu na to nejakú mastičku. V noci však došlo k ďalším zmenám – postihnuté miesto začalo čoraz viac opúchať a ďalej sa rozširovať.

Horizon33_2014-10-17_9-11-49

Rozhodol sa preto ísť za kožným lekárom, ktorý pod jeho kožou objavil tropického pavúka! Lekári mu ho okamžite z tela vybrali a zistili, že pavúk žil v jeho tele neuveriteľné tri dni. Tento nepríjemný návštevník sa do mladíkovho tela dostal pravdepobodne cez čerstvú jazvu po operácii slepého čreva.

Horizon33_2014-10-17_9-11-52

Pavúka teraz skúmajú vedci a snažia sa zistiť, či sa Dylan cez pavúka nemohol nakaziť nejakým ochorením.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 17. októbra 2014Zdroj News Perth, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Twitter, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: