Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčatko skončilo v nemocnici po tom, ako ju doma uštipol nenápadný pavúk

Pavuk.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kto by si pomyslel, že pavúk môže narobiť toľko problémov.

Niekto má rád pavúky a dokonca ich považuje za domácich miláčikov. Vtedy nemá problém doma chovať aj obrovskú tarantulu. No týchto odvážlivcov je menšina. Väčšina ľudí nemá rado pavúkov a pokiaľ je to možné, vyhýbajú sa im. Ale ak vám taký väčší pavúk príde do izby, musíte s ním niečo spraviť.

https://www.youtube.com/watch?v=ONJx-_IizEw
www.youtube.com

Toto malé dievčatko nebude na pavúkov spomínať v dobrom. Pretože ju doma uštipol a dostala sa až do nemocnice. Abbie zažila útok jedného z jedovatých pavúkov. Jeho názov je Kútnik jedovatý a spôsobil už nejednu smrť nevinného človeka. Spadol zo stropu kúpeľne rovno na ruky Abbie. Ona strávila dva dni v nemocnici, zatiaľ čo v ich dome našli ďalších dvoch smrteľne jedovatých pavúkov. Rodine Kinnaird bolo doporučené, aby sa nevrátili domov, kým to nebude bezpečné.

https://www.youtube.com/watch?v=ONJx-_IizEw
www.youtube.com

Toto uhryznutie začalo ako červená škvrna, než sa stala bolestivou, zapálenou a čiernou dierou. Ďalšie vyrážky sa potom začal šíriť po celej paži. Potom, čo bola prevezená do nemocnice, potrebovala silné antibiotiká, ktoré odstránili jed. Jej matka Hayley hovorí, že Abbie sa veľmi bojí vrátiť domov, a to aj napriek úplnému uzdraveniu. V ich dome bol vykonaný postrek a všetkých škodcov sa zbavili. Vraj sa skrývali aj v hračkách a v oblečení a hrozilo nebezpečenstvo, že niektoré pavúky by tam zostali po dobu niekoľkých týždňov, než by sa dostali do kontaktu s pesticídmi.

https://www.youtube.com/watch?v=ONJx-_IizEw
www.youtube.com

Kútnik jedovatý má zvyčajne šesť až dvadsať milimetrov, ale môže byť aj väčší. Kým obvykle je bledohnedý, občas sa vyskytuje aj vo farbe tmavohnedej alebo černasto šedej. Často si buduje svoje pavučiny v oblasti dreva a prístreškov, v skrini, v garáži, pivniciach a ďalších miestach, ktoré sú obvykle suché a nerušené.

Nenápadný pavúk dostal dievčatko do nemocnice!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. decembra 2016Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: