Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozor na to, ako zabíjaš pavúky! Na tohto chlapíka z Austrálie zavolali susedia políciu!

Pavuk.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Istý Austrálčan bol pri zabíjaní pavúka taký akčný, že si susedia mysleli, že týra ženu.

Na nemenovaného Austrálčana, ktorý sa snažil zabiť pavúka, zavolali jeho susedia políciu, pretože si mysleli, že sa snaží ublížiť svojej partnerke. Ku kurióznemu prípadu došlo v nedeľu nadránom v mestečku Wollstonecraft, ktoré je predmestím Sydney.

Policajti dostali niekoľko hlásení, že ich sused kričí „Zabijem ťa. Zomri! Zomri!“, pričom bolo počuť aj ženské výkriky a trieskanie nábytkom. Keď prišli na zadanú adresu, otvoril im zadýchaný muž, ktorého sa spýtali, kde jeho partnerka.

Keď im však muž odpovedal, že žiadnu nemá a žije sám, tak mu neverili, pretože jeho susedia ho počuli kričať, ako ju zabije.

Vtedy im muž vysvetlil, že v skutočnosti sa snažil zabiť veľkého pavúka, pričom tá vrieskajúca žena bol v skutočnosti on, pretože pavúky naozaj veľmi neznáša. Policajti následne prehľadali jeho byt, pričom našli iba sprej proti hmyzu. Neskôr celú konverzáciu s mužom zverejnili na sociálnej sieti Facebook.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. novembra 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: