Používate zastaralý prehliadač, stránka sa Vám nemusí zobraziť správne. Odporúčame stiahnuť nový prehliadač tu.

Nora Mojsejová je doma! Toto sú jej prvé slová po pobyte v base!

Zdieľať
nora mojsejova fb

Košická podnikateľka Nora Mojsejová strávila 13 mesiacov vo vyšetrovacej väzbe a minulý týždeň ju prepustili.

Ako uviedli Topky.sk, Nora, ktorá je známa ako veľmi výrečná žena a má vždy čo povedať, po prepustení z väzenia s médiami nekomunikovala. Svoje prvé slová po prepustení napísala na svoj Facebook.

SÚDY: Súd vzal Noru M. do vyšetrovacej väzby
Košická podnikateľka Eleonóra M., na ktorú súd uvalil vyšetrovaciu väzbu. Prokurátor navrhol súdu vzia obvinenú do väzby z obavy, že na slobode bude ovplyvòova svedkov, alebo spoluobvinených. Noru M. zadržali v utorok 3. septembra. Odvtedy bola za mrežami. Košice, 6. september 2013. Foto: SITA/Miroslav Vacula **Upozoròujeme odberateľov, že zverejnenie tvárí osôb, ktoré nie sú právoplatne odsúdené, v súvislosti s údajným porušením zákona, može by posudzované ako porušenie ich osobnej integrity so všetkými dôsledkami. Zverejnenie takejto fotografie bez maskovania tvári zobrazených osôb je na vlastnej zodpovednosti odberateľa.

„Milí priatelia! Po trinástich mesiacoch basy za nič som konečne so svojou rodinou a mojimi milovanými psíkmi. Dávajte si všetci dobrý pozor, s kým sa stretávate a nebuďte dôverčiví tak ako ja a hlavne naivní ako ja. Aby sa vám nestalo to, čo sa stalo mne,“ píše Nora.

Nora strávila 13 mesiacov vo vyšetrovacej väzbe po tom, čo ju polícia obvinila z daňových podvodov. Nora prešla počas pobytu v base výraznou zmenou imidžu – veľmi schudla a zafarbila si vlasy na tmavo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom